5. Roger Hebbelinck

Roger Hebbelinck (1912)

11 aangeboden items / 102 verkochte items

FA. (25 x Favoriet)

Geboren in 1912 in België

Belgisch

11 aangeboden items van deze kunstenaar
Roger Hebbelinck - Vlaams hofje - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Roger Hebbelinck - Vlaams hofje - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Hebbelinck - bijna gratis : fraaie kleurets , gesigneerd , genummerd kopen? Bied vanaf 25!

Roger Hebbelinck - bijna gratis : fraaie kleurets , gesigneerd , genummerd

Geplaatst doorJohudales

TechniekEts
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doorJohudales

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Roger Hebbelinck - ‘S Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 30!

Roger Hebbelinck - ‘S Hertogenbosch

Geplaatst doorKlaasHofstra

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Brussels straatje kopen? Bied vanaf 25!

Roger Hebbelinck - Brussels straatje

Geplaatst doorMarcel1970

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Straatzicht kopen? Bied vanaf 20!

Roger Hebbelinck - Straatzicht

Geplaatst doorFloure

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Ets - Den Haag - Binnenhof met Ridderzaal kopen? Bied vanaf 60!

Roger Hebbelinck - Ets - Den Haag - Binnenhof met Ridderzaal

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

TechniekEts
Afmetingen42.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!

Roger Hebbelinck - Moulin

Geplaatst doorPeinado

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 65!

Roger Hebbelinck - Stadsgezicht

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen43 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Aquatint, Strand met botters kopen? Bied vanaf 35!

Roger Hebbelinck - Aquatint, Strand met botters

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Den Bosch, buitenkant. kopen? Bied vanaf 59!

Roger Hebbelinck - Den Bosch, buitenkant.

Geplaatst doorNjoyart

TechniekEts
Afmetingen59 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst