Roger Hebbelinck - 'Sneeuw in Vlaanderen' naar Valerius De Saedeleer kopen? Bied vanaf 145!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch 'Sneeuw in Vlaanderen' naar Valerius De Saedeleer
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Direct kopen
Gustave Helinck - Impressionistisch Zeezicht met Zeilboten kopen? Bied vanaf 575!
Gustave Helinck (1884-1954) Belgisch Impressionistisch Zeezicht met Zeilboten
Afmetingen 93.5 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Anto Diez - Paard 1931 kopen? Bied vanaf 250!
Anto Diez (1914-1992) Belgisch Paard 1931
Techniek Houtskool
Afmetingen 16 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Anto Diez - Expressief portret 1985 kopen? Bied vanaf 300!
Anto Diez (1914-1992) Belgisch Expressief portret 1985
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 54 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Koen Vanmechelen - Cosmogolem kopen? Bied vanaf 175!
Koen Vanmechelen (1965) Belgisch Cosmogolem
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Jan Scheir - Zensatie ( 3 werken ) kopen? Bied vanaf 400!
Jan Scheir (1954) Belgisch Zensatie ( 3 werken )
Afmetingen 22 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Galactic Flying Objects kopen? Bied vanaf 1225!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Galactic Flying Objects
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.225
Direct kopen
Eric Verhal - zonder titel- collage met houten lat kopen? Bied vanaf 95!
Eric Verhal (1938) Belgisch zonder titel- collage met houten lat
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Modest Huys - Leven en werk van Modest Huys (1874-1932) kopen? Bied vanaf 38!
Modest Huys (1874-1932) Belgisch Leven en werk van Modest Huys (1874-1932)
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.6 x 22.6 cm (h x b)
€ 38
Direct kopen
Panamarenko - Box, Card, Can - 2x Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Box, Card, Can - 2x Handgesigneerd
Afmetingen 40 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Metaal
€ 145
Direct kopen
Panamarenko - Originele schetsen (x4) met certificaten kopen? Bied vanaf 1395!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Originele schetsen (x4) met certificaten
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 10 x 25 cm (h x b)
€ 1.395
Direct kopen
Corneille - L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991
Techniek Overig
Afmetingen 7 x 6 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 42 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Panamarenko - Hinky Pinky Prova Car kopen? Bied vanaf 60!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Hinky Pinky Prova Car
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 62 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 26.5 x 26.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 90
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Christian Verhelst - Prima Materia III met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
Christian Verhelst (1962) Belgisch Prima Materia III met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Marcus De Vestele - Das Opfer – Großes Ölgemälde auf Leinwand aus dem Jahr 1971 kopen? Bied vanaf 190!
Marcus De Vestele (1941-2024) Belgisch Het offer - Grote olieverf op doek uit 1971
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Jan Scheir - PARA-MOUNT kopen? Bied vanaf 150!
Jan Scheir (1954) Belgisch PARA-MOUNT
Afmetingen 21.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Scheir - SPOOR 1 & SPOOR 2 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Scheir (1954) Belgisch SPOOR 1 & SPOOR 2
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Daniel De Clercq - Charmantes Gemälde „Privatgrundstück“ aus dem Jahr 1979 kopen? Bied vanaf 80!
Daniel De Clercq (1935-2017) Belgisch Charmant schilderij uit 1979 "Privé-eigendom"
Afmetingen 22 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Silvin Bronkart - Prächtige, farbenfrohe abstrakte Komposition aus dem Jahr 1957 kopen? Bied vanaf 650!
Silvin Bronkart (1915-1970) Belgisch Schitterende kleurrijke abstracte compositie uit 1957.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Jan Scheir - KERN(e.a) kopen? Bied vanaf 395!
Jan Scheir (1954) Belgisch KERN(e.a)
Afmetingen 30.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Jan Scheir - The frail, frail grass of home. kopen? Bied vanaf 300!
Jan Scheir (1954) Belgisch The frail, frail grass of home.
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Luc Tuymans - Ex Libris kopen? Bied vanaf 375!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Ex Libris
Techniek Litho
Afmetingen 27 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Roger Raveel - Hand met sigaret kopen? Bied vanaf 820!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 820
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nummer 21 kopen? Bied vanaf 875!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nummer 21
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 825!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nr 31
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Corneille - litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Henri Geertsen - ets Rubenshuis kopen? Bied vanaf 20!
Henri Geertsen (1892-1969) Belgisch ets Rubenshuis
Techniek Ets
Afmetingen 10.3 x 13.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Geert Missinne - Wenen zicht over de daken (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 20!
Geert Missinne (1953) Belgisch Wenen zicht over de daken (kleine oplage!)
Techniek Ets
Afmetingen 38.4 x 31.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ivo Damme - 12 houtsneden Ontluistering Marcel Leemans kopen? Bied vanaf 20!
Ivo Damme (1932) Belgisch 12 houtsneden Ontluistering Marcel Leemans
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Koen Delaere - pasteuze abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1500!
Koen Delaere (1970) Belgisch Nederlands pasteuze abstracte compositie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Panamarenko - Offset druk: "Antwerpse luchtschipbouw" kopen? Bied vanaf 425!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Offset druk: "Antwerpse luchtschipbouw"
Techniek Offset
Afmetingen 97.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Henri Joseph Pauwels - Witte hoeve kopen? Bied vanaf 75!
Henri Joseph Pauwels (1903-1983) Belgisch Witte hoeve
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Eric Verhal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Eric Verhal (1938) Belgisch Zonder titel
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Marcus De Vestele - Das rote Opfer – Bedeutendes Gemälde der belgischen Cobra-Gruppe, 1971 kopen? Bied vanaf 190!
Marcus De Vestele (1941-2024) Belgisch Het Rode Offer - Belangrijk schilderij van de Belgische Cobra-groep, 1971
Afmetingen 98 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Georges Steel - Zigeunerin kopen? Bied vanaf 250!
Georges Steel (1923) Belgisch Zigeunerin
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube)' (1967) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube)' (1967)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Corneille - Lithograph: 'Nu blue' (1998) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Nu blue' (1998)
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Richard Lee Barton - Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen'. nummer 2 kopen? Bied vanaf 370!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen'. nummer 2
Afmetingen 76.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Direct kopen
Corneille - Compositie met vrouw, vogel en boom, kleurenlitho. kopen? Bied vanaf 385!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Compositie met vrouw, vogel en boom, kleurenlitho.
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Direct kopen
Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Hugo de Clercq - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 69!
Hugo de Clercq (1930) Belgisch gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Direct kopen
Robert Boudry - Heule kerk bij Kortrijk kopen? Bied vanaf 75!
Robert Boudry (1878-1961) Belgisch Heule kerk bij Kortrijk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Corneille - Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999). kopen? Bied vanaf 260!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999).
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Kamagurka - Geen titel kopen? Bied vanaf 375!
Kamagurka (1956) Belgisch Geen titel
Techniek Stift
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen