Hugo Claus - Portretfoto jaren vijftig Henny Riemens kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Portretfoto jaren vijftig Henny Riemens
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 50
Hugo Claus - Portretfoto jaren 50 Henny Riemens kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Portretfoto jaren 50 Henny Riemens
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Handbeschilderde vis schoenlepel, Corneille Oplage 250 stuks, uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Handbeschilderde vis schoenlepel, Corneille Oplage 250 stuks, uit 1998
Techniek Hout
Afmetingen 23 x 8 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Paul Van Hoeydonck - zeefdruk, gesigneerd, 70x50 cm, 1975 kopen? Bied vanaf 99!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch zeefdruk, gesigneerd, 70x50 cm, 1975
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Frank Maieu - Schouwgarnituur - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Frank Maieu (1952) Belgisch Schouwgarnituur - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Rene Magritte - (naar) Le chef d’œuvre ou les mystères de l’horizon - Lithografie - 45x60 cm kopen? Bied vanaf 490!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) Le chef d’œuvre ou les mystères de l’horizon - Lithografie - 45x60 cm
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 490
Rene Magritte - (naar), La voix du sang, Lithografie, 77,5x57,5 cm kopen? Bied vanaf 550!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar), La voix du sang, Lithografie, 77,5x57,5 cm
Techniek Litho
Afmetingen 77.5 x 57.5 cm (h x b)
€ 550
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!
Roger Somville (1923-2014) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Armand Vanderlick - lithografie - stilleven kopen? Bied vanaf 80!
Armand Vanderlick (1897-1985) Belgisch lithografie - stilleven
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!
Jakob Smits (1855-1928) Nederlands Belgisch Christus bespot
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Jeanine Behaeghel - schetsboek met meer dan 160 tekeningen kopen? Bied vanaf 250!
Jeanine Behaeghel (1940-1993) Belgisch schetsboek met meer dan 160 tekeningen
Techniek Stift
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Gabriel De Pauw - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 75!
Gabriel De Pauw (1924-2000) Belgisch Winterlandschap
Afmetingen 595 x 695 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!
Johan Tahon (1965) Belgisch ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets
Techniek Ets
Afmetingen 205 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Johan Tahon - ANATOMIE II - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!
Johan Tahon (1965) Belgisch ANATOMIE II - Zeldzame groot-formaat ets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Jules Lismonde - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 90!
Jules Lismonde (1908-2001) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Géo Warzée - Oud Hoei / kopen? Bied vanaf 24!
Géo Warzée (1902-1973) Belgisch Oud Hoei /
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 24
Jeanine Behaeghel - portret kopen? Bied vanaf 250!
Jeanine Behaeghel (1940-1993) Belgisch portret
Techniek Acryl
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Drager Hardboard
€ 250
Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Voorzitters/veilingmeesters hamer
Afmetingen 20 x 5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Hugo Claus - Zeefdruk: In de verre woestijn kopen? Bied vanaf 125!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Zeefdruk: In de verre woestijn
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Silvin Bronkart - Hochwertige abstrakte Komposition aus dem Jahr 1949 kopen? Bied vanaf 550!
Silvin Bronkart (1915-1970) Belgisch Hoogwaardige abstracte compositie uit 1949
Techniek Houtskool
Afmetingen 51.5 x 63.5 cm (h x b)
€ 550
Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!
Renaat Veris (1940) Belgisch Vaas met zonnebloemen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gustave De Smet - Gust de Smet de mensch en zijn werk kopen? Bied vanaf 50!
Gustave De Smet (1877-1943) Belgisch Gust de Smet de mensch en zijn werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 50
Willy Ceysens - Sint Oda kopen? Bied vanaf 145!
Willy Ceysens (1929-2007) Belgisch Sint Oda
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 6 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1150 g
€ 145
Martin R. Baeyens - Zeefdruk: Flatneurose - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Zeefdruk: Flatneurose - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Gilbert Baibay - Acryl op board: abstract - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acryl op board: abstract - 2005
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 149
Roger Raveel - Kleurenlitho - 1976 kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Kleurenlitho - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989
Afmetingen 109 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - Ingelijste litho: Oiseaux en fête - 2001 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Oiseaux en fête - 2001
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Maurice Haccuria - Marmergroef (Carrara) kopen? Bied vanaf 475!
Maurice Haccuria (1919-1991) Belgisch Marmergroef (Carrara)
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Andre Goezu - zeefdruk, gesigneerd, 50x70 cm, 1975 kopen? Bied vanaf 29!
Andre Goezu (1939) Belgisch zeefdruk, gesigneerd, 50x70 cm, 1975
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Corneille - 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Corneille - limited edition reproductie kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch limited edition reproductie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 60
Corneille - Cobra kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
Huidig bod
€ 110
2 biedingen