Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Andreas Vanpoucke - Woonboten in de leie. kopen? Bied vanaf 150!
Andreas Vanpoucke (1959) Belgisch Woonboten in de leie.
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Direct kopen
Andreas Vanpoucke - Korenlei Gent kopen? Bied vanaf 100!
Andreas Vanpoucke (1959) Belgisch Korenlei Gent
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Andreas Vanpoucke - 'Stadszicht' kopen? Bied vanaf 125!
Andreas Vanpoucke (1959) Belgisch 'Stadszicht'
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
René Carcan - La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste) kopen? Bied vanaf 65!
René Carcan (1925) Belgisch La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste)
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Albert Jozef Claeys - Landschap met huisjes kopen? Bied vanaf 285!
Albert Jozef Claeys (1889-1967) Belgisch Landschap met huisjes
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Stefaan Tessely - Landschap langs de Leie kopen? Bied vanaf 75!
Stefaan Tessely (1933) Belgisch Landschap langs de Leie
Afmetingen 82 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 37 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Corneille - Totem - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - 1996
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 140 x 140 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 180
Direct kopen
Corneille - litho 56/125, gesigneerd - '88 kopen? Bied vanaf 289!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho 56/125, gesigneerd - '88
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 289
Direct kopen
Corneille - Grote litho Verliefde tijgers, 1996 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote litho Verliefde tijgers, 1996
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Corneille - gesigneerd : Incantation, 1999, ingelist! kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd : Incantation, 1999, ingelist!
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Lithografie 'Tournesol' kopen? Bied vanaf 240!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithografie 'Tournesol'
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 240
Direct kopen
Corneille - 'Tendre Est L'Oiseau' kopen? Bied vanaf 795!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Tendre Est L'Oiseau'
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 1400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De maan, gouache op papier, 1969
Techniek Gouache
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400
Direct kopen
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Jef van Tuerenhout - Ils peignent le chagrin dans les coquelicots kopen? Bied vanaf 485!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch Ils peignent le chagrin dans les coquelicots
Afmetingen 69 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 485
Direct kopen
Alfred van Neste - Havenzicht kopen? Bied vanaf 55!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Havenzicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Marc Mendelson - Prachtige en zeldzame, gesigneerde zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 125!
Marc Mendelson (1915-2013) Belgisch Engels Prachtige en zeldzame, gesigneerde zeefdruk - 1990
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Katrien Caymax - De gevleugelde poes kopen? Bied vanaf 195!
Katrien Caymax (1951-2016) Belgisch De gevleugelde poes
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Robert Van Cleef - Stillleben in Vase mit Flieder kopen? Bied vanaf 239!
Robert Van Cleef (1914) Frans Belgisch Stilleven in een vaas met seringen
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 239
Direct kopen
Frans Masereel - Gendarme /Polizei. Original-Holzschnitt 1920 kopen? Bied vanaf 40!
Frans Masereel (1889-1972) Belgisch Gendarmes/Politie. Originele houtsnede, 1920
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Corneille - kleurenlitho - 1978 - ‘L’ ete ardent’. kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch kleurenlitho - 1978 - ‘L’ ete ardent’.
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Frederic De Smet - A. De Smet kopen? Bied vanaf 250!
Frederic De Smet (1876-1948) Belgisch A. De Smet
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Paula Martens - Vrouw in negligé kopen? Bied vanaf 40!
Paula Martens (1944-2015) Belgisch Vrouw in negligé
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Roland Flory - Chichita kopen? Bied vanaf 250!
Roland Flory (1905-1978) Belgisch Chichita
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Benjamin Van Oost - Black is Black kopen? Bied vanaf 345!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Black is Black
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Benjamin Van Oost - SHINING WHITE kopen? Bied vanaf 395!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch SHINING WHITE
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Roger Raveel - Het Sacraal kopen? Bied vanaf 3890!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Het Sacraal
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
€ 3.890
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 17 kopen? Bied vanaf 2195!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.195
Direct kopen
Olivier Ameye - Hundred of lines kopen? Bied vanaf 2595!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of lines
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.595
Direct kopen
Panamarenko - K3' Jungle flyer - Collage - 72/100 kopen? Bied vanaf 2325!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch K3' Jungle flyer - Collage - 72/100
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.325
Direct kopen
Jan Latinne - gesigneerde hardcover (met tekening) & lijvige gids 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Latinne (1936) Belgisch gesigneerde hardcover (met tekening) & lijvige gids 2001
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Corneille - Litho 13/25, gesigneerd r.o. - 1981 kopen? Bied vanaf 575!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 13/25, gesigneerd r.o. - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Frank De Mulder - Zicht op de haven kopen? Bied vanaf 50!
Frank De Mulder (1943) Belgisch Zicht op de haven
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jules Verstraeten - "Uitzicht op Brugge/De Brug" kopen? Bied vanaf 125!
Jules Verstraeten (1903-1976) Belgisch "Uitzicht op Brugge/De Brug"
Afmetingen 64 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Carl De Keyzer - Putin's dream (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 145!
Carl De Keyzer (1958) Belgisch Putin's dream (gesigneerd)
Techniek Hardcover
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
€ 145
Direct kopen
Royal Boch - Keralux vaas kopen? Bied vanaf 45!
Royal Boch (1841) Belgisch Keralux vaas
Afmetingen 25 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45
Direct kopen
Ludo Vaneck - Het boek der kampen kopen? Bied vanaf 45!
Ludo Vaneck (1922-1991) Belgisch Het boek der kampen
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Grote kikker of pad kopen? Bied vanaf 25!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Grote kikker of pad
Afmetingen 5 x 10 x 12 cm (h x b x d)
€ 25
Direct kopen
Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!
Adrien Dupagne (1889-1980) Belgisch Moeder & kind maternité
Afmetingen 107 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen