Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 63.5 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 7 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 7 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Foto op dibond, Drieluik, Strandstoel I, II & III (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 60!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Foto op dibond, Drieluik, Strandstoel I, II & III (Zeer groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 128 x 125 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 60
Direct kopen
Panamarenko - Gorilla kopen? Bied vanaf 575!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Gorilla
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Roger Raveel - Een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een moeilijk gesprek
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Panamarenko - Vogelmarkt - Originele poster kopen? Bied vanaf 100!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Vogelmarkt - Originele poster
Techniek Offset
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Corneille - ongekend kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ongekend
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Olivier Ameye - Please stand by kopen? Bied vanaf 1395!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Please stand by
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Werner Mannaers - Kind met hond kopen? Bied vanaf 445!
Werner Mannaers (1954) Belgisch Kind met hond
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 445
Direct kopen
Frits van den Berghe - Frits van den Berghe kopen? Bied vanaf 30!
Frits van den Berghe (1883-1939) Belgisch Frits van den Berghe
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Constant Permeke - Permeke kopen? Bied vanaf 30!
Constant Permeke (1886-1952) Belgisch Permeke
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Willem Deneckere - Zij vouwde haar arm als een slagboom over haar borsten kopen? Bied vanaf 150!
Willem Deneckere (1939-2000) Belgisch Zij vouwde haar arm als een slagboom over haar borsten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Paul Delvaux - Pompei, 1970 kopen? Bied vanaf 275!
Paul Delvaux (1897-1994) Belgisch Pompei, 1970
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
€ 275
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject kopen? Bied vanaf 450!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Kristallen kunstobject
Afmetingen 50 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 7000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Corneille - L'oiseau de la langue, gekleurde kip kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau de la langue, gekleurde kip
Afmetingen 85 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Avi Kenan - THE WINNER (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 999!
Avi Kenan (1951) Belgisch THE WINNER (PRIJSVERLAGING)
Techniek Brons
Afmetingen 41 x 41 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 22000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 999
Direct kopen
Avi Kenan - SCREAM kopen? Bied vanaf 950!
Avi Kenan (1951) Belgisch SCREAM
Techniek Brons
Afmetingen 37 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 17400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Direct kopen
Corneille - Le Matin kopen? Bied vanaf 320!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Matin
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Direct kopen
Ida De Roy - Stenen torso in stalen constructie kopen? Bied vanaf 300!
Ida De Roy (1946) Belgisch Stenen torso in stalen constructie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 30 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Albert Poels - Reinaard de vos kopen? Bied vanaf 900!
Albert Poels (1903-1984) Belgisch Reinaard de vos
Techniek Brons
Afmetingen 49 x 20 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
€ 900
Direct kopen
Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!
Rogette Jonckiere (1946) Belgisch Vrouwelijk naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Staf Beerten - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 110!
Staf Beerten (1930-2019) Belgisch Winterlandschap
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Jan Cockx - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cockx (1891-1976) Belgisch Stilleven met vissen
Afmetingen 104 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Pol Mara - olieverf op doek: dessins dans l'esprit - 1977 kopen? Bied vanaf 1000!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch olieverf op doek: dessins dans l'esprit - 1977
Afmetingen 86 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Corneille - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Corneille - 13 gesigneerde zeefdrukken in uitgave 'Salomé' kopen? Bied vanaf 1900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 13 gesigneerde zeefdrukken in uitgave 'Salomé'
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.900
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 114 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Corneille - Gouache kopen? Bied vanaf 1100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Broeder Max - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 279!
Broeder Max (1903-1973) Belgisch Winterlandschap
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 279
Direct kopen
Rene Magritte - (naar) La grande famille (1963) - Lithografie - 60x45 cm kopen? Bied vanaf 535!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) La grande famille (1963) - Lithografie - 60x45 cm
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 535
Direct kopen
Benjamin Van Oost - colourful life kopen? Bied vanaf 479!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch colourful life
Techniek Acryl
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 479
Direct kopen
Rene Magritte - (naar) La grande guerre‘ (1954 ) - Lithografie - 60x45 cm kopen? Bied vanaf 490!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) La grande guerre‘ (1954 ) - Lithografie - 60x45 cm
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 490
Direct kopen
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Roger Raveel - Breister kopen? Bied vanaf 1195!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Breister
Techniek Potlood
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.195
Direct kopen
Panamarenko - Ijsvogel kopen? Bied vanaf 1449!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Ijsvogel
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.449
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Pjeroo Roobjee - Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Zeefdruk - Gesigneerd - 60x50 cm kopen? Bied vanaf 185!
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Corneille - ohne Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jan Hoogsteyns - Het Haantje kopen? Bied vanaf 75!
Jan Hoogsteyns (1935) Belgisch Het Haantje
Afmetingen 36 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Daniel D'Haeseleer - Muurdecoratie in koper met verlichting kopen? Bied vanaf 450!
Daniel D'Haeseleer (1947) Belgisch Muurdecoratie in koper met verlichting
Afmetingen 100 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Gilbert Van Belleghem - Beeldhouwwerk kopen? Bied vanaf 300!
Gilbert Van Belleghem (1924-1992) Belgisch Beeldhouwwerk
Techniek Steen
Afmetingen 60 x 22 x 26 cm (h x b x d)
€ 300
Direct kopen
Corneille - Oiseau, Femme Et Serpent kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel, vrouw en slang
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Hergé (ps.) - Raket naar de maan kopen? Bied vanaf 20!
Hergé (ps.) (1907-1983) Belgisch Raket naar de maan
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Guy Baekelmans - Beyond Imagination - werk uit serie - kopen? Bied vanaf 350!
Guy Baekelmans (1940) Belgisch Beyond Imagination - werk uit serie -
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen