Prachtig en geanimeerd werk van de Belgische kunstenaar Edgar Farasyn (1858-1938)
Hij was een Belgische schilder en aquarellist van zeezichten, landschappen, stadsgezichten, genretaferelen en interieurs en later ook vissers. Hij was tevens een etser, tekenaar en graficus.
Hij gaf tentoonstellingen in Brussel (1878) en in Antwerpen in 1889, 1893 en 1901. Hij kreeg verschillende onderscheidingen : Sydney World Fair (1879), gouden medaille op het Salon van Gent (1883), Wereldtentoonstelling in Antwerpen (1894) en Wereldtentoonstelling in Brussel
Zijn werk is opgenomen in de collectie van het KMSK Brussel, Museum Kortrijk, KMSK Antwerpen, Jakob Smits Museum in Mol, het Nationaal Visserijmuseum, Oostduinkerke en het Katwijks Museum.
Zie foto's, ze zijn deel van de beschrijving.
De kader wordt u gratis aangeboden bij dit kavel !
Wordt veilig verpakt verzonden.