Lid sinds 2021 / Rekem, België
9 aangeboden items / 54 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 52.5 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 104 x 126 cm (h x b) |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16.5 x 6.6 x 4.4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 54 x 64 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 33.5 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 860 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 59 x 40.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 107 x 88 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |