Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité

Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!
Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!
  • Adrien Dupagne (1889-1980)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1934
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 92 x 74 cm (h x b)
Incl. lijst 107 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk van Adrien Dupagne (maternité)
Geboren in Luik in 1889 - stierf in Luik 1980 is een Belgische schilder.
Afgestudeerd aan de Académie des Beaux-Arts in Luik.
Hij studeerde af als beeldhouwer in 1910 en werd opgemerkt als een uitstekende tekenaar. Hij volgde het advies van zijn leraren op en leerde schilderen. In 1912 was hij in Londen en werkte hij als beeldhouwer om de Titanic te versieren; in 1913 was hij in Parijs, op de Parijse school waar hij van hield, tentoongesteld in de Independents en in de Salon d'automne. Vriend van Julius Pincas, bekend als Pascin en Maurice de Vlaminck. Hij exposeerde ook op de Biënnale van Venetië in 1924 en in Londen. Zijn werken werden tentoongesteld in musea in Brussel, Antwerpen, Luik en hij exposeerde ook tijdens zijn leven in Riga

Zie foto's, ze zijn deel van de beschrijving.
Enkel af te halen (wegens grootte) te Maasmechelen vlakbij Maasmechelen village
Algemene goede conditie.

Adrien Dupagne (1889-1980)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Antdan
Lid sinds 2021
54 verkochte items
Alle items (9)
88 cm
107 cm
74 cm
92 cm