Achiel Pauwels - Maria keramiek kopen? Bied vanaf 45!
Achiel Pauwels (1932) Belgisch Maria keramiek
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Juliaan Severin - ets Landschap met kar 106/150 kopen? Bied vanaf 38!
Juliaan Severin (1888-1975) Belgisch ets Landschap met kar 106/150
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Jos Hendrickx - ets Delfshaven kopen? Bied vanaf 48!
Jos Hendrickx (1906-1971) Belgisch ets Delfshaven
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 48
Frits van den Berghe - Emiel Langui - Mercatorfonds kopen? Bied vanaf 35!
Frits van den Berghe (1883-1939) Belgisch Emiel Langui - Mercatorfonds
Techniek Hardcover
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 35
Jacques Maes - Hoeve met figuur kopen? Bied vanaf 95!
Jacques Maes (1905-1968) Belgisch Hoeve met figuur
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Albert Geudens - ets " Soir à Malines " kopen? Bied vanaf 75!
Albert Geudens (1869-1949) Belgisch ets " Soir à Malines "
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan van Campenhout - stilleven kopen? Bied vanaf 49!
Jan van Campenhout (1907-1972) Belgisch stilleven
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Jan Vanriet - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Vanriet (1948) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Jef Verheyen - Retrospectieve 1932 - 1984 kopen? Bied vanaf 28!
Jef Verheyen (1932-1984) Belgisch Retrospectieve 1932 - 1984
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 28
Emiel De Cooman - ets Aan t ' Beekje 191/200 kopen? Bied vanaf 48!
Emiel De Cooman (1922-2021) Belgisch ets Aan t ' Beekje 191/200
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 48
Emiel De Cooman - ets De Veldbos 37/100 kopen? Bied vanaf 54!
Emiel De Cooman (1922-2021) Belgisch ets De Veldbos 37/100
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 54
Emiel De Cooman - ets De Schep 57/100 kopen? Bied vanaf 58!
Emiel De Cooman (1922-2021) Belgisch ets De Schep 57/100
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Herman Cornelis - sculptuur hout Potret oude dame kopen? Bied vanaf 35!
Herman Cornelis (1915-1997) Belgisch sculptuur hout Potret oude dame
Techniek Hout
Afmetingen 16 x 10 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Dirk De Bruycker - VLAG!! kopen? Bied vanaf 100!
Dirk De Bruycker (1955-2015) Belgisch VLAG!!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Chantal Borremans - Gemengde techniek (structuurverf op doek), Falaise a Saint-Valery-en-Caux kopen? Bied vanaf 70!
Chantal Borremans Belgisch Gemengde techniek (structuurverf op doek), Falaise a Saint-Valery-en-Caux
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 70
Guy Vandenbranden - Zeefdruk - Gesigneerd - 40x30 cm - 1973 kopen? Bied vanaf 290!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 40x30 cm - 1973
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Roger Raveel - Machelen aan de Leie kopen? Bied vanaf 100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Machelen aan de Leie
Techniek Keramiek
Afmetingen 30 x 30 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 110
2 biedingen
Marcel Beeckman - Menselijke figuren kopen? Bied vanaf 410!
Marcel Beeckman (1939-2021) Belgisch Menselijke figuren
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Roger Hebbelinck - stadsgezicht . kopen? Bied vanaf 40!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch stadsgezicht .
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Roger Hebbelinck - Hollands landschap kopen? Bied vanaf 50!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch Hollands landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 47.5 x 70 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!
Frank Slabbinck (1942) Belgisch De heerser
Afmetingen 1500 x 1200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.750
Frank Slabbinck - Vogel kopen? Bied vanaf 1750!
Frank Slabbinck (1942) Belgisch Vogel
Techniek Hout
Afmetingen 400 x 180 x 300 cm (h x b x d)
Gewicht 2300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Frank Slabbinck - Kleinere vogel kopen? Bied vanaf 1250!
Frank Slabbinck (1942) Belgisch Kleinere vogel
Techniek Hout
Afmetingen 300 x 150 x 300 cm (h x b x d)
Gewicht 1027 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Henri Joseph Pauwels - Hoeve Kruibeke kopen? Bied vanaf 150!
Henri Joseph Pauwels (1903-1983) Belgisch Hoeve Kruibeke
Afmetingen 89 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Henri Joseph Pauwels - Heide Mol Postel kopen? Bied vanaf 150!
Henri Joseph Pauwels (1903-1983) Belgisch Heide Mol Postel
Afmetingen 83 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Pol Mara - Peeping Out kopen? Bied vanaf 300!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Peeping Out
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Olivier Ameye - Hundred of Lines kopen? Bied vanaf 2645!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of Lines
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.645
Direct kopen
Roger Raveel - interieur en slagschaduw kopen? Bied vanaf 945!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch interieur en slagschaduw
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 945
Direct kopen
Benjamin Van Oost - colour the world kopen? Bied vanaf 995!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch colour the world
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Fred Bervoets - titel niet gekend kopen? Bied vanaf 250!
Fred Bervoets (1942) Belgisch titel niet gekend
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Dominique Ampe - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Dominique Ampe (1944) Belgisch Abstract
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Julien Van Langenhove - Oude vrouw kopen? Bied vanaf 35!
Julien Van Langenhove (1920-1986) Belgisch Oude vrouw
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Gabriel De Pauw - Landschap kopen? Bied vanaf 56!
Gabriel De Pauw (1924-2000) Belgisch Landschap
Afmetingen 59 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 56
Direct kopen
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 40!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Hilde Van den Heuvel - Gesigneerde grafiek kopen? Bied vanaf 30!
Hilde Van den Heuvel (1961) Belgisch Gesigneerde grafiek
Techniek Monotype
Afmetingen 51 x 499 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 30
Direct kopen
Corneille - Mens, vogel, boot kopen? Bied vanaf 210!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mens, vogel, boot
Afmetingen 92 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Direct kopen
Hugo Puttaert - Visies van een stad kopen? Bied vanaf 30!
Hugo Puttaert (1960) Belgisch Visies van een stad
Techniek Monotype
Afmetingen 71 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Marie-Jeanne Bouduin - Soleil levant (mogelijk ook bekend als: Au retour) kopen? Bied vanaf 199!
Marie-Jeanne Bouduin (1940-2013) Belgisch Soleil levant (mogelijk ook bekend als: Au retour)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Roger Raveel - Het niets, het licht en de dingen. kopen? Bied vanaf 375!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Het niets, het licht en de dingen.
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Martijn Herve - Reflectie kopen? Bied vanaf 1750!
Martijn Herve (1961) Belgisch Reflectie
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Olivier Lamboray - The Kiss kopen? Bied vanaf 2500!
Olivier Lamboray (1968) Belgisch The Kiss
Techniek Acryl
Afmetingen 111 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen