Corneille - Naakte vrouw met vogel

Corneille - Naakte vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Naakte vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Naakte vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Naakte vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Naakte vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
Prachtige zeefdruk van Corneille.
Het betreft een naakte vrouw met vogel.
Het kunstwerk werk is handgesigneerd  en aangeduid met E.A.
(Épreuve d'Artist verwijst naar de proeven van de kunstenaar in een beperkte oplage van prenten. Dit zijn een klein aantal afdrukken die de kunstenaar voor persoonlijk gebruik reserveert en die meestal gemarkeerd zijn met de afkorting E.A.)
32 x 25 cm
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80