Prachtige zeefdruk van Corneille. Het betreft een naakte vrouw met vogel. Het kunstwerk werk is handgesigneerd en aangeduid met E.A. (Épreuve d'Artist verwijst naar de proeven van de kunstenaar in een beperkte oplage van prenten. Dit zijn een klein aantal afdrukken die de kunstenaar voor persoonlijk gebruik reserveert en die meestal gemarkeerd zijn met de afkorting E.A.) 32 x 25 cm
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemsoord, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80