Villeroy en Boch (1836)
Klompjes
| Afmetingen | 5.5 x 5.3 x 14.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 360 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2023 / Willemsoord, Nederland
14 aangeboden items / 167 verkochte items
| Gewicht | 360 g |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85.5 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 10.5 x 15 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1690 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12.5 x 6 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 920 g |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 41.5 x 51.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 66.5 x 66.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 18 x 6 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 400 g |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 15.5 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 160 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 8 x 7 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 40 g |
| Afmetingen | 37.5 x 15.5 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 13.5 x 11 x 5.3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 370 g |
| Afmetingen | 1 x 22 x 22 cm (h x b x d) |