Corneille - Vrouw met vogelkooi

Corneille - Vrouw met vogelkooi kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Vrouw met vogelkooi kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vrouw met vogelkooi kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vrouw met vogelkooi kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vrouw met vogelkooi kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32.2 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
Prachtige zeefdruk van kunstenaar Corneille.
Het stuk betreft een naakte vrouw met een vogel in de kooi.
32,2 x 25 cm
Handgesigneerd en aangeduid met E.A.
(Épreuve d'Artist verwijst naar de proeven van de kunstenaar in een beperkte oplage van prenten. Dit zijn een klein aantal afdrukken die de kunstenaar voor persoonlijk gebruik reserveert en die meestal gemarkeerd zijn met de afkorting E.A.)
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80