OLI-B - Morning Lovers

OLI-B - Morning Lovers kopen? Bied vanaf 3345!
OLI-B - Morning Lovers kopen? Bied vanaf 3345!OLI-B - Morning Lovers kopen? Bied vanaf 3345!
  • OLI-B (1984)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel werk op doek van Oli-b.
Handgesigneerd, in perfecte staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deinze, België

OLI-B (1984)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Clairshop
Lid sinds 2024
84 verkochte items
Alle items (48)
90 cm
110 cm