Paul Blanca - Selfportrait Bondage, lambdaprint op fotopapier (groot)
Omschrijving
Paul Blanca (1958-2021)
Type kunstwerk
Fotografie
Jaartal
2006
Techniek
C-Print
Stijl
Modern
Onderwerp
Portret
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
57 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
10
Beroemd zelfportret van Paul Blanca, de favoriete automutilerende fotograaf van Nederland. Lambdaprint op speciaal, hoogwaardig fotopapier, met marker gesigneerd, getiteld, gedateerd (2006) en genummerd (8/10). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 79cm x 57cm (blad), 60cm x 50cm (foto)
Bij aankoop kan een kunstwerk altijd, maar wel op afspraak, worden opgehaald in Diemen (vlakbij Amsterdam, paar minuten vanaf de ringweg A10). De termijn voor ophalen is zeer ruim; u kunt het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan (omgeving) Amsterdam voor andere zaken. In dat geval bespaart u, vanzelfsprekend, verzendkosten. De enige uitzondering op bovenstaande is dat als de verkoper op enig moment besluit het werk gratis te verzenden dat dit bindend is m.a.w. het werk kan in dat geval niet opgehaald worden. Dit zal alleen in uitzonderlijke gevallen gebeuren en de koper zal geen enkel financieel risico lopen.
Zeer Goed
Betalen
U dient de aankoop vooraf via ons betaalsysteem te voldoen. Betalen bij afhalen op locatie is niet mogelijk.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra