Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Herman Brood - Man met Paard - 79/100 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 525!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Man met Paard - 79/100 - Handgesigneerd
Afmetingen 86 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Herman Brood - De Bonte Koe - 57/100 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 525!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De Bonte Koe - 57/100 - Handgesigneerd
Afmetingen 86 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Mogens Balle - cobra composition kopen? Bied vanaf 500!
Mogens Balle (1921-1988) Deens cobra composition
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Gerard Strik - Zonder Titel (Groot!) kopen? Bied vanaf 610!
Gerard Strik (1960) Nederlands Zonder Titel (Groot!)
Afmetingen 140 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 610
Gerard Strik - Geen Titel (groot) kopen? Bied vanaf 620!
Gerard Strik (1960) Nederlands Geen Titel (groot)
Afmetingen 150 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 620
Gerard Strik - Geen titel (groot) kopen? Bied vanaf 670!
Gerard Strik (1960) Nederlands Geen titel (groot)
Afmetingen 180 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 670
Gerard Strik - Zonder Titel (Groot!) kopen? Bied vanaf 640!
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 640
Peter Vos - Ingelijste gedetailleerde ets: Landschap met hek, div zangvogels/uil - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ingelijste gedetailleerde ets: Landschap met hek, div zangvogels/uil - 1990
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Grietje Postma - Houtsnede: veld met bloemen - 1994 kopen? Bied vanaf 299!
Grietje Postma (1961) Nederlands Houtsnede: veld met bloemen - 1994
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Albert Zwartjes - Rue au Maire Paris kopen? Bied vanaf 500!
Albert Zwartjes (1902-1976) Nederlands Rue au Maire Paris
Afmetingen 81 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Klaas Gubbels - litho met aquarel: "bouwplaat" - 1984 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands litho met aquarel: "bouwplaat" - 1984
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen kopen? Bied vanaf 250!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 25 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Monica van Dael - Bronzen beeld: 'Zwevend naakt' kopen? Bied vanaf 420!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: 'Zwevend naakt'
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 23 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 4020 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 420
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees Verwey - Ingelijste aquarel: "Floxen" - 1990 (zeer goede herkomst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Techniek Aquarel
Afmetingen 64 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Theo Kuijpers - Ingelijste aquarel op papier: zonder titel -1989 kopen? Bied vanaf 499!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: zonder titel -1989
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981 kopen? Bied vanaf 275!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Krijttekening: 2 figuren - 1981
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Maya Wildevuur - zeer grote aquarel: boeket - 1990 kopen? Bied vanaf 495!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands zeer grote aquarel: boeket - 1990
Techniek Aquarel
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Ad Dekkers - Inkt op papier - 1970 kopen? Bied vanaf 599!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands Inkt op papier - 1970
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Corneille - Litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Jeroen Hermkens - Tien steden. 10 litho's in luxe box kopen? Bied vanaf 300!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Tien steden. 10 litho's in luxe box
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Antoni Tapies - handgesigneerde collage met litho | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 650!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans handgesigneerde collage met litho | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Antoni Tapies - handgesigneerde collage | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 650!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans handgesigneerde collage | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST)
Techniek Collage
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!
Osamu Yamazaki (1941) Frans Japans Abstrait
Afmetingen 49 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Anneke Schat - Dasspeld met gouden Mexicaans muntstukje kopen? Bied vanaf 500!
Anneke Schat (1942) Nederlands Dasspeld met gouden Mexicaans muntstukje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 1.6 x 5 x 0.7 cm (h x b x d)
€ 500
Lia van Vugt - Vis wil zwemmen kopen? Bied vanaf 600!
Lia van Vugt (1945) Nederlands Vis wil zwemmen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 78 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600