Abe Kuipers (1918) GRONINGEN BEVRIJD
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 46 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50