5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen was een kring van verzamelaars van hedendaagse grafische kunst in Groningen. In samenwerking met Prent 190 gaven zij series van vijf prenten uit, elk in een oplage van 190 exemplaren. De kring had ten doel om enerzijds kunstenaars die in Groningen werkzaam zijn grotere bekendheid te geven, en anderzijds om niet-Groningse kunstenaars aldaar te introduceren.

Abe Kuipers - GRONINGEN BEVRIJD kopen? Bied vanaf 50!
Abe Kuipers (1918) Nederlands GRONINGEN BEVRIJD
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
TechniekGouache
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 875!
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Constant - handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 450!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Reinier Lucassen - Kleuren litho - 1979 kopen? Bied vanaf 85!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Kleuren litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Pieter Holstein - ingelijste, met de hand ingekleurde zeefdruk: Muziek (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Holstein (1934) Nederlands ingelijste, met de hand ingekleurde zeefdruk: Muziek (nette lijst!)
Afmetingen51.5 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Lucebert - Kleuren zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Kleuren zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ans Wortel - 'n Paar supporters voor de jongens van de club kopen? Bied vanaf 50!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 'n Paar supporters voor de jongens van de club
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Eduard Flor - Kleurenets - Le Printemps groen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands Kleurenets - Le Printemps groen
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ans Wortel - Wonen in de boom die je plant.... kopen? Bied vanaf 55!
TechniekEts
Afmetingen52 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 140!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho van Lucebert
TechniekLitho
Afmetingen41 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Chris Roodvoets - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Chris Roodvoets (1941) Nederlands zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 300!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Lucebert - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Onbekend
IngelijstIngelijst
€ 200
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands ets/aquatint: derde gezicht
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Roger Raveel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zonder titel
TechniekOffset
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Karel Appel - handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Macbeth en Lady Macbeth
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina kopen? Bied vanaf 149!
Lucebert (1924-1994) Nederlands 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina
Afmetingen49.9 x 65.1 cm (h x b)
€ 149
Ans Wortel - " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel
TechniekGouache
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 375