Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190
Omschrijving
Jan van Goethem (1930)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
45 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
190
Ca. 1970 Prent 190 Mooi Abstract-Geometrisch werk door de Amsterdamse kunstenaarJan van Goethem ( 1930 ) In potlood : Linksonder 74/190 Rechts Jan van Goethem
Afmeting 45 X 90 cm.
In - ruime - kartonnen koker en aangetekend verzonden.
Goed
Goed . Enkele - niet storende - knikjes in de marge/hoek
Tot 2 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00