Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190

Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!
Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan van Goethem (1930)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190

  Ca. 1970     Prent 190     Mooi  Abstract-Geometrisch werk door de Amsterdamse kunstenaarJan van Goethem   ( 1930 )    In potlood :  Linksonder  74/190   Rechts   Jan van Goethem

Afmeting  45 X 90 cm.

In - ruime - kartonnen koker en aangetekend verzonden.
Goed . Enkele - niet storende - knikjes in de marge/hoek
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00