Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving
Omschrijving
Jan van der Zee (1898-1988)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1987
Techniek
Gouache
Drager
Papier
Stijl
Abstract
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
53.5 x 74 cm (h x b)
Incl. lijst
72 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Kleurrijke, sterke gouache door Jan van der Zee ( Leeuwarden 1898 - Groningen 1988 )
Rechtsonder : Signatuur en ,87 (getekend in 1987)
Als talentvolle jongeling volgde hij enige lessen bij Jan Mankes en voltooide zijn studie aan de Academie Minerva in Groningen.
In 1922 richtte hij met Wobbe Alkema en Johan Faber het reclamebureau Atelier van Artistieke Reclame op, en was hij lid van het bekende Noord Nederlandse Kunstenaars collectief ''De Ploeg''
Van der Zee was naast zijn passie voor het schilderen ook werkzaam als monumentaal kunstenaar
In de juiste, eenvoudige lijst. Heeft wat aan leeftijd gerelateerde gebruikssporen. Het werk is zowel uit als in de lijst gefotografeerd en verkeerd in zeer goede conditie
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grijpskerk, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80