Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving

Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!
Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!
  • Jan van der Zee (1898-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1987
Techniek Gouache
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53.5 x 74 cm (h x b)
Incl. lijst 72 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurrijke, sterke gouache door Jan van der Zee ( Leeuwarden 1898 - Groningen 1988 )

Rechtsonder : Signatuur en ,87 (getekend in 1987)

Als talentvolle jongeling volgde hij enige lessen bij Jan Mankes en voltooide zijn studie aan de Academie Minerva in Groningen.

In 1922 richtte hij met Wobbe Alkema en Johan Faber het reclamebureau Atelier van Artistieke Reclame op, en was hij lid van het bekende Noord Nederlandse Kunstenaars collectief ''De Ploeg''

Van der Zee was naast zijn passie voor het schilderen ook werkzaam als monumentaal kunstenaar

In de juiste, eenvoudige lijst. Heeft wat aan leeftijd gerelateerde gebruikssporen. Het werk is zowel uit als in de lijst gefotografeerd en verkeerd in zeer goede conditie

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grijpskerk, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80