Lid sinds 2021 / Grijpskerk, Nederland
3 aangeboden items / 15 verkochte items
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 72 x 93.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |