Iede001
  3. Ervaren verkoper
  5. Iede001

Iede001

Lid sinds 2021 / Grijpskerk, Nederland

3 aangeboden items / 15 verkochte items

Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Bijzondere en gekleurde vormgeving
Techniek Gouache
Afmetingen 72 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 485
Direct kopen
Peter Meijer - Prachtige Bloemen in mooie vaas kopen? Bied vanaf 45!
Peter Meijer (1953) Nederlands Prachtige Bloemen in mooie vaas
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Peter Hofland - Prachtige bloemen en planten in mooie vaas kopen? Bied vanaf 45!
Peter Hofland (1953) Nederlands Prachtige bloemen en planten in mooie vaas
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen