5. Narrenschip

Narrenschip

Opgericht in 1950

Kunstenaarsvereniging Het Narrenschip

Het Narrenschip is een kunstenaarsvereniging waar na de Tweede Wereldoorlog modernere stromingen in de schilderkunst worden getoond. Deze kunstenaarsvereniging werd opgericht door Jan van der Zee, Wobbe Alkema, Ekke Abel Kleima en Jan Gerrit Jordens, die uit de Ploeg waren gestapt vanwege onvrede met het gevoerde beleid.

Er worden 8 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan van der Zee - Houtsnede: Straatbeeld - 1951 kopen? Bied vanaf 200!
Jan van der Zee - Houtsnede: Straatbeeld - 1951Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1951
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van der Zee - Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelen kopen? Bied vanaf 200!
Jan van der Zee - Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958 kopen? Bied vanaf 495!
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1958
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen11 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan van der Zee - Linosnede - 1967 kopen? Bied vanaf 200!
Jan van der Zee - Linosnede - 1967Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1967
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen17.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!
Jan van der Zee - Abstracte linosnedeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Wobbe Alkema - Linosnede kopen? Bied vanaf 225!
Wobbe Alkema - LinosnedeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen16 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van der Zee - Houtsnede: Ruiters, gedrukt in zwart en blauw - 1954 kopen? Bied vanaf 200!
Jan van der Zee - Houtsnede: Ruiters, gedrukt in zwart en blauw - 1954Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1954
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd