5. Kunstenaarsgroep Nu

Kunstenaarsgroep Nu

Opgericht in 1959

Kunstenaarsgroep Nu

Kunstenaarsgroep Nu werd opgericht om een groep uiteenlopende kunstenaars bijeen te brengen binnen Groningen. Vooral kunstenaars uit De Ploeg speelden een rol binnen deze groep. Het was namelijk een reactie op het gebrek aan vernieuwing in de Ploeg. In de loop van de jaren kwam er langzaam een einde aan de kunstenaarsgroep Nu.

Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 150!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Abe Kuipers - GRONINGEN BEVRIJD kopen? Bied vanaf 10!
Abe Kuipers (1918) Nederlands GRONINGEN BEVRIJD
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Jan de Bruin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan de Bruin - Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Chris Roodvoets - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Chris Roodvoets (1941) Nederlands zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Sjouke Heins - Litho, Gisteren was het nog niet droog - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjouke Heins (1943) Nederlands Litho, Gisteren was het nog niet droog - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen41 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sjouke Heins - Litho, Meestal is het andersom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjouke Heins (1943) Nederlands Litho, Meestal is het andersom - Ingelijst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sjouke Heins - Litho, Kleine pauze tijdens 't dorpsfeest - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjouke Heins (1943) Nederlands Litho, Kleine pauze tijdens 't dorpsfeest - Ingelijst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sjouke Heins - Litho, Raam voor zeven uur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjouke Heins (1943) Nederlands Litho, Raam voor zeven uur - Ingelijst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Piet Snel - Vrouw zonder gezicht kopen? Bied vanaf 100!
Piet Snel (1911-1991) Nederlands Vrouw zonder gezicht
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan van der Zee - Abstract figuur (1980) kopen? Bied vanaf 1250!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract figuur (1980)
TechniekGouache
Afmetingen83.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Jan van der Zee - Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelen kopen? Bied vanaf 175!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelen
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Jan de Bruin - litho: Tulpen kopen? Bied vanaf 49!
Jan de Bruin (1945) Nederlands litho: Tulpen
TechniekLitho
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan van der Zee - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 800!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstracte voorstelling
Afmetingen68 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Jan Hoving - Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jan Hoving (1938) Nederlands Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 20
Jo van Dijk - Kunstzaal De Mangelgang kopen? Bied vanaf 75!
Jo van Dijk (1931-2000) Nederlands Kunstzaal De Mangelgang
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 175!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175