5. Kunstenaarsgroep Nu

Kunstenaarsgroep Nu

Opgericht in 1959

Kunstenaarsgroep Nu

Kunstenaarsgroep Nu werd opgericht om een groep uiteenlopende kunstenaars bijeen te brengen binnen Groningen. Vooral kunstenaars uit De Ploeg speelden een rol binnen deze groep. Het was namelijk een reactie op het gebrek aan vernieuwing in de Ploeg. In de loop van de jaren kwam er langzaam een einde aan de kunstenaarsgroep Nu.

Jan de Bruin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 68 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Jan Stroosma - Epen, Zuid Limburg - Ets kopen? Bied vanaf 46!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Epen, Zuid Limburg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 46
Jan van der Zee - Houtsnede kopen? Bied vanaf 150!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 44 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jan Loman - Noorse reis kopen? Bied vanaf 1800!
Jan Loman (1918-2006) Nederlands Noorse reis
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 125!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 175!
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Jan van der Zee - zwart-wit abstract kopen? Bied vanaf 175!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands zwart-wit abstract
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175