5. Kunstenaarsgroep Nu

Kunstenaarsgroep Nu

Opgericht in 1959

Kunstenaarsgroep Nu

Kunstenaarsgroep Nu werd opgericht om een groep uiteenlopende kunstenaars bijeen te brengen binnen Groningen. Vooral kunstenaars uit De Ploeg speelden een rol binnen deze groep. Het was namelijk een reactie op het gebrek aan vernieuwing in de Ploeg. In de loop van de jaren kwam er langzaam een einde aan de kunstenaarsgroep Nu.

Abe Kuipers - Gouache kopen? Bied vanaf 150!
Abe Kuipers (1918) Nederlands Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands 2 potloodschetsen
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Anne Huitema - Plattegrond met gevels kopen? Bied vanaf 50!
Anne Huitema (1941) Nederlands Plattegrond met gevels
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Anne Huitema - Ets, Beest kopen? Bied vanaf 35!
Anne Huitema (1941) Nederlands Ets, Beest
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Bijzondere en gekleurde vormgeving
Techniek Gouache
Afmetingen 72 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 485
Direct kopen
Jan Stroosma - Kleurets Jan Stroosma kopen? Bied vanaf 30!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Kleurets Jan Stroosma
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Jan Hoving - Groningen - monochrome ets&aquatint "figuur op stoel" zeer kleine oplage (5) kopen? Bied vanaf 42!
Jan Hoving (1938) Nederlands Groningen - monochrome ets&aquatint "figuur op stoel" zeer kleine oplage (5)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen