Karel Appel - Der Spiegel I ( KÖln, 1962) met nieuwe lijst!

Karel Appel - Der Spiegel I ( KÖln, 1962) met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 725!
Karel Appel - Der Spiegel I ( KÖln, 1962) met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - Der Spiegel I ( KÖln, 1962) met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - Der Spiegel I ( KÖln, 1962) met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 725!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1962
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 27.5 cm (h x b)
Incl. lijst 56.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40/50
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.

Expressionistisch werk van Cobra-kunstenaar Karel Appel. Gedrukt en gesigneerd in 1962. Genummerd en  gesigneerd in potlood. Het werk heeft  een  nieuwe zwart houten  lijst en zuurvrij passe partout.  Het werk is in zeer goede staat.  De lijst is  nieuw en heeft kostbaar uv-werend (70%) glas en  kan zo aan de muur.
Het werk werd uitgebracht door Der Spiegel zowel als twee lithografie los bij het boek 'Appel' op dun papier en niet gesigneerd en  ook los als lithografie op dik papier genummerd en gesigneerd door de kunstenaar in een oplage van 50 exemplaren. Het betreft hier een van de twee gesigneerde exemplaren op dik papier.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  per koerier binnen Nederland en België ( via Swift). . Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie.

Het werk kan verzonden per koerier binnen Nederland en België ( via Swift).