5. Jeanne Bieruma Oosting

Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)

2 aangeboden items / 107 verkochte items

FA. (75 x Favoriet)

Jeanne BIERUMA OOSTING (Leeuwarden 1898 - Almen 1995)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jeanne Bieruma Oosting - Kastanjes op bladeren, olieverf op paneel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!

Jeanne Bieruma Oosting - Kastanjes op bladeren, olieverf op paneel (mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Eindtijd22-02-2021 om 19:16

Jaartal1939
Afmetingen46 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 250!

Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd23-07-2021 om 19:31

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst