5. Haagse Aquarellisten

Haagse Aquarellisten

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994

Haagse Aquarellisten

De Haagse Aquarellistenvereniging werd opgericht om het gebruik van waterverf in de kunst van de oprichters onderling te stimuleren. De behoefte bestond, naast de Hollandse Aquarellistenkring, ook bij aquarellisten in Den Haag aquarellisten onderling om zich te verengingen om de kunst van het aquarelleren te stimuleren en gezamenlijk te exposeren. Op 11 december 1994 werd in de sociëteit van Pulchri Studio de opheffingsvergadering gehouden wegens gebrek aan vernieuwende ideeën.

Miep de Leeuwe - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Miep de Leeuwe (1912-2006) Nederlands Landschap
TechniekGouache
Afmetingen75 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jos van den Berg - Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen20 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 38
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret Volendamse dame
Afmetingen51 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Arend en de Uil
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Carl C. van Niekerk - Stilleven kopen? Bied vanaf 45!
Carl C. van Niekerk (1897-1984) Nederlands Stilleven
Afmetingen25 x 34.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 45
Piet van Boxel - Frans landschap met huizen kopen? Bied vanaf 450!
Piet van Boxel (1912-2001) Nederlands Frans landschap met huizen
Afmetingen53 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Piet van Boxel - Aquarel "Var, Castellane" Frankrijk kopen? Bied vanaf 150!
Piet van Boxel (1912-2001) Nederlands Aquarel "Var, Castellane" Frankrijk
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Charles J. Kemper - Grote inkt-tekening "Rotterdam Coolsingel 1856" gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Grote inkt-tekening "Rotterdam Coolsingel 1856" gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Herman Bogman (jr.) - "Stilleven met klaprozen" kopen? Bied vanaf 950!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands "Stilleven met klaprozen"
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 275!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lemelerberg - Olieverf op doek
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 275
Jan Burgerhout - Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand kopen? Bied vanaf 125!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand
TechniekAquarel
Afmetingen49 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Charles J. Kemper - Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel kopen? Bied vanaf 38!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Jos van den Berg - Aan de Franse Rivièra kopen? Bied vanaf 250!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Aan de Franse Rivièra
Afmetingen64 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Han Krug - Wilde planten - Zes houtsneden 1946 kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Wilde planten - Zes houtsneden 1946
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jos van den Berg - Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 27!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Theo Bitter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Theo Bitter (1916-1994) Zonder titel
TechniekGouache
Afmetingen43 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Willem Jans Dijk - Vallend water kopen? Bied vanaf 45!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands Vallend water
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 45
Kees Andrea - Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
€ 59
Han Krug - Ingelijst stilleven kopen? Bied vanaf 60!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Ingelijst stilleven
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47.5 x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jos van den Berg - droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Charles J. Kemper - Twee (2) Inkt & houtskool tekeningen "vrouw in cafe en vrouw handwerkt" kopen? Bied vanaf 25!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Twee (2) Inkt & houtskool tekeningen "vrouw in cafe en vrouw handwerkt"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ad Kikkert - Mediteraan Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Mediteraan Stadsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Theo Bitter - 3 portretten kopen? Bied vanaf 60!
Theo Bitter (1916-1994) Nederlands 3 portretten
TechniekLitho
Afmetingen27 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Burgerhout - Bretons dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Bretons dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ad Kikkert - havengezicht kopen? Bied vanaf 75!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands havengezicht
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ad Kikkert - Havengezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Havengezicht
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jos van den Berg - Colosseum, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Colosseum, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 380!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 380
Jos van den Berg - Cagnes-sur-Mer kopen? Bied vanaf 450!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Cagnes-sur-Mer
Afmetingen58 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Jan Burgerhout - Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 475!
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
€ 75
Charles J. Kemper - Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941 kopen? Bied vanaf 100!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Historisch Rotterdams stadsgezicht van de oude haven 1941
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam
TechniekPotlood
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002 kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002
TechniekGouache
Afmetingen34 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100