5. Haagse Aquarellisten

Haagse Aquarellisten

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994

Haagse Aquarellisten

De Haagse Aquarellistenvereniging werd opgericht om het gebruik van waterverf in de kunst van de oprichters onderling te stimuleren. De behoefte bestond, naast de Hollandse Aquarellistenkring, ook bij aquarellisten in Den Haag aquarellisten onderling om zich te verengingen om de kunst van het aquarelleren te stimuleren en gezamenlijk te exposeren. Op 11 december 1994 werd in de sociëteit van Pulchri Studio de opheffingsvergadering gehouden wegens gebrek aan vernieuwende ideeën.

Er worden 48 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Charles J. Kemper - Pen tekening: Schoonhoven/Heusden - 1962 kopen? Bied vanaf 39!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Schoonhoven/Heusden - 1962

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1962
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Charles J. Kemper - Pen tekening: Haastrecht de salon met portret van mevrouw - 1963 kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Haastrecht de salon met portret van mevrouw - 1963

Tekening / Aquarel

Jaartal1963
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen34 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1941
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!
Theo Bitter - De parkieten

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening: Reeuwijk Kerkweg - 1971 kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Reeuwijk Kerkweg - 1971

Tekening / Aquarel

Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorArs-gratia-artis

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 35!
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957

Tekening / Aquarel

Jaartal1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag) kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag)

Tekening / Aquarel

Jaartal1953
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954

Tekening / Aquarel

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure" kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Deventer kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Deventer

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen21 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hens de Jong - Olieverf op doek, Kaai - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Hens de Jong - Olieverf op doek, Kaai - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen101 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Miep de Leeuwe - Olieverf op doek, Rog - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Miep de Leeuwe - Olieverf op doek, Rog - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen104 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

Jaartal1980
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen26 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 50!
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1973
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Charles J. Kemper - Pen tekening: Bolnes? kopen? Bied vanaf 49!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Bolnes?

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen105 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - De Beurtman kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jans Dijk - De Beurtman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24 kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!
Theo Bitter - St. Remy de Provence

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMasblanc

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 59.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jos van den Berg - Ets: Aquaduct bij Rome - 1962 kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg - Ets: Aquaduct bij Rome - 1962

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Beuning - Apen - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning - Apen - Kleurlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hens de Jong - Hora sexta (middag) kopen? Bied vanaf 30!
Hens de Jong - Hora sexta (middag)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hens de Jong - Olieverf uit 1966 (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Hens de Jong - Olieverf uit 1966 (groot)

Geplaatst doorObe

Jaartal1966
Afmetingen101 cm x 151 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos van den Berg - Grafiek - Ilpendam ' 63 kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Grafiek - Ilpendam ' 63

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1963
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Kikkert - Gemengde Techniek - Toulon kopen? Bied vanaf 35!
Ad Kikkert - Gemengde Techniek - Toulon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1948
TechniekGravure
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Ad Kikkert - aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Ad Kikkert - aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen34 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hens de Jong - Olieverf op doek, Werf - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Hens de Jong - Olieverf op doek, Werf - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1985
Afmetingen82 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bogman (jr.) - Aquarel, Strandvondst - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Herman Bogman (jr.) - Aquarel, Strandvondst - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen64 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Bitter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Theo Bitter - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJPVerdijk

Jaartal1960
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst