Kees Andrea (1914-2006)
Litho: Harlekijnen met vliegers en hond
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
€ 39
Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994
De Haagse Aquarellistenvereniging werd opgericht om het gebruik van waterverf in de kunst van de oprichters onderling te stimuleren. De behoefte bestond, naast de Hollandse Aquarellistenkring, ook bij aquarellisten in Den Haag aquarellisten onderling om zich te verengingen om de kunst van het aquarelleren te stimuleren en gezamenlijk te exposeren. Op 11 december 1994 werd in de sociëteit van Pulchri Studio de opheffingsvergadering gehouden wegens gebrek aan vernieuwende ideeën.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 31 x 23.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 21.5 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 65 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 31.5 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 77 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 21 x 27 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 55 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 37 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 49 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 34 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 25 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 53 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 85 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 64 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 46.5 x 63 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52.5 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 64 x 54 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 46 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 45 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 17 x 22.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 30.2 x 23.3 cm (h x b) |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 47.5 x 37.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 46 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 72 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 66 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 71.5 x 85.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 87 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 70 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 55 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |