5. Haagse Aquarellisten

Haagse Aquarellisten

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994

Haagse Aquarellisten

De Haagse Aquarellistenvereniging werd opgericht om het gebruik van waterverf in de kunst van de oprichters onderling te stimuleren. De behoefte bestond, naast de Hollandse Aquarellistenkring, ook bij aquarellisten in Den Haag aquarellisten onderling om zich te verengingen om de kunst van het aquarelleren te stimuleren en gezamenlijk te exposeren. Op 11 december 1994 werd in de sociëteit van Pulchri Studio de opheffingsvergadering gehouden wegens gebrek aan vernieuwende ideeën.

Jurjen de Haan - Astic kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Astic
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jeanne Bieruma Oosting - Stadspark met kinderen kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Stadspark met kinderen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Jurjen de Haan - Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm kopen? Bied vanaf 695!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm
Afmetingen 54 x 204 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Jurjen de Haan - Litho, Abstract werk kopen? Bied vanaf 40!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Litho, Abstract werk
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Kees Andrea - Litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Miep de Leeuwe - 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Miep de Leeuwe (1912-2006) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Jurjen de Haan - Schilderij Zomergroet kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Schilderij Zomergroet
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Paul van Eeden - Mooie monochrome jaren 50 Lithografie "Madonna" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 23!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Mooie monochrome jaren 50 Lithografie "Madonna" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Cees Bolding - Lange Voorhout Den Haag, voorjaar 1938 kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lange Voorhout Den Haag, voorjaar 1938
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Naakte dame kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Naakte dame
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jurjen de Haan - Aquarel - 2000 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Aquarel - 2000 - ingelijst.
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jenny Dalenoord - DINER (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 50!
Jenny Dalenoord (1918-2013) Nederlands DINER (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jurjen de Haan - naam schilderij: "huisdier" kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands naam schilderij: "huisdier"
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint vrouwelijk naakt zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Rondedans kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Rondedans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote rood-krijt tekening -1967 - zittend vrouwelijk naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jan Burgerhout - Pilaren van de Sint Pieter te Rome. kopen? Bied vanaf 175!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Pilaren van de Sint Pieter te Rome.
Techniek Aquarel
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Kees Andrea - De Baadsters kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 45 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Herman Bogman (jr.) - Winkelstraatje kopen? Bied vanaf 60!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Winkelstraatje
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Herman Bogman (jr.) - Straatje te Parijs kopen? Bied vanaf 80!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Straatje te Parijs
Techniek Aquarel
Afmetingen 73 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Herman Bogman (jr.) - Steegje in de stad kopen? Bied vanaf 70!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Steegje in de stad
Techniek Aquarel
Afmetingen 67 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Kees Andrea - Mexico - Vrouw met hoed en haan kopen? Bied vanaf 400!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Mexico - Vrouw met hoed en haan
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Herman Bogman (jr.) - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Geen titel
Afmetingen 33 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets kopen? Bied vanaf 275!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Cees Bolding - (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst. kopen? Bied vanaf 49!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Haven Nice - 1962 kopen? Bied vanaf 39!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Haven Nice - 1962
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jos van den Berg - Ilpendam, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ilpendam, ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Charles Kemper - Galgemaal in De Doelen - Inkttekening kopen? Bied vanaf 65!
Charles Kemper (1913-1985) Nederlands Galgemaal in De Doelen - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 31 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen