Jurjen de Haan (1936-2018)
Astic
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 41.5 x 51.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |