Alfred Jensen (1859-1935)
Nürnberg - Neurenberg
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |