Bob Brobbel - Arnhem, de Sint-Walburgiskerk

Bob Brobbel - Arnhem, de Sint-Walburgiskerk kopen? Bied vanaf 40!
Bob Brobbel - Arnhem, de Sint-Walburgiskerk kopen? Bied vanaf 40!Bob Brobbel - Arnhem, de Sint-Walburgiskerk kopen? Bied vanaf 40!Bob Brobbel - Arnhem, de Sint-Walburgiskerk kopen? Bied vanaf 40!Bob Brobbel - Arnhem, de Sint-Walburgiskerk kopen? Bied vanaf 40!Bob Brobbel - Arnhem, de Sint-Walburgiskerk kopen? Bied vanaf 40!
  • Bob Brobbel (1907-1971)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 18.5 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage onbekend
Ets of lithografie van Bob Brobbel.
Linksonder met potlood: Arnhem, H. Walburgiskerk.
Rechtsonder gesigneerd B. Brobbel.

De Sint-Walburgiskerk is de oudste nog bestaande kerk in Arnhem. Het gebouw heeft aan de westzijde een kenmerkend dubbeltorenfront. De kerk is gebouwd op het Grafelijke Hof en de residentie van Reinald 1. Het gebouw is niet meer als kerk in gebruik.
In mooie staat. Mogelijk lichte verkleuring van de ets en geen ouderdomssporen aan de lijst
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00

Bob Brobbel (1907-1971)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Arica45
272 verkochte items
Alle items (46)
31.5 cm
42 cm
18.5 cm
28 cm