Ets of lithografie van Bob Brobbel. Linksonder met potlood: Arnhem, H. Walburgiskerk. Rechtsonder gesigneerd B. Brobbel.
De Sint-Walburgiskerk is de oudste nog bestaande kerk in Arnhem. Het gebouw heeft aan de westzijde een kenmerkend dubbeltorenfront. De kerk is gebouwd op het Grafelijke Hof en de residentie van Reinald 1. Het gebouw is niet meer als kerk in gebruik.
Goed
In mooie staat. Mogelijk lichte verkleuring van de ets en geen ouderdomssporen aan de lijst
Tot 10 kg.
€ 13,00