5. Bob Brobbel

Bob Brobbel (1907-1971)

5 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Bob BROBBEL (Vlaardingen 1907 - Amsterdam 1971)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Bob Brobbel - Stadsgezicht Hoorn (NH) kopen? Bied vanaf 25!

Bob Brobbel - Stadsgezicht Hoorn (NH)

Geplaatst doorFreek51

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Bob Brobbel - Brielle Catharijnekerk kopen? Bied vanaf 25!

Bob Brobbel - Brielle Catharijnekerk

Geplaatst doorVoorstraat

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Geplaatst doorVoorstraat

TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorVoorstraat

TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bob Brobbel - Aquarel Den Bosch / 's Hertogenbosch - Binnendieze kopen? Bied vanaf 25!

Bob Brobbel - Aquarel Den Bosch / 's Hertogenbosch - Binnendieze

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst