Coen van Os - twee etsen

Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!
Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!Coen van Os - twee etsen kopen? Bied vanaf 50!
  • Coen van Os (1930)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 25
Twee etsen van Coen van Os.
Linksonder gesigneerd en rechtsonder genummerd.
De etsen verkeren in (zeer) goede staat. De lijsten vertonen lichte gebruikerssporen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00

Coen van Os (1930)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Arica45
270 verkochte items
Alle items (47)
27 cm
36 cm
14 cm
21 cm