5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Carel Willink - Orion Lieder (met gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Orion Lieder (met gesigneerd boek)
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Kuiperspoortje Middelburg kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Kuiperspoortje Middelburg
Techniek Ets
Afmetingen 47.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jozef Israëls - Het oude paar kopen? Bied vanaf 100!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Het oude paar
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Willy Sluiter - Man op een paard kopen? Bied vanaf 80!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Man op een paard
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.6 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Willem van Konijnenburg - Man met twee ossen kopen? Bied vanaf 100!
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Nederlands Man met twee ossen
Afmetingen 27.5 x 27 cm (h x b)
Drager Board
€ 100
Direct kopen
Dick Ket - Bijzondere zeldzame uitgave: Vada Map –acht tekeningen van Dick Ket kopen? Bied vanaf 45!
Dick Ket (1902-1940) Nederlands Bijzondere zeldzame uitgave: Vada Map –acht tekeningen van Dick Ket
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Dick Ket - Acht tekeningen van Dick Ket kopen? Bied vanaf 67!
Dick Ket (1902-1940) Nederlands Acht tekeningen van Dick Ket
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 67
Direct kopen
Ed Dukkers - Figuren in interieur kopen? Bied vanaf 65!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Figuren in interieur
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - H. Hoogewerff jr & Co Transportbedrijf N.V. kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - H. Hoogewerff jr & Co Transportbedrijf N.V.
Techniek Ets
Afmetingen 23.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 38
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Afmetingen 52 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Andre van der Vossen - houtsnede Volendam kopen? Bied vanaf 50!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede Volendam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: mijn moeder - 1952 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: mijn moeder - 1952
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy - 1958 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Marthy - 1958
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Huib Luns - Stadsgezicht Lier kopen? Bied vanaf 100!
Huib Luns (1881-1942) Nederlands Stadsgezicht Lier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Charles Donker - Winterlandschap in Rhijnauwen kopen? Bied vanaf 120!
Charles Donker (1940) Nederlands Winterlandschap in Rhijnauwen
Techniek Ets
Afmetingen 26.9 x 36.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Willy Sluiter - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 750!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Spelende kinderen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Willem Knip - Familie Knip & J.A. Knip kopen? Bied vanaf 40!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Familie Knip & J.A. Knip
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Bob Lokhorst - Bob Lokhorst kopen? Bied vanaf 45!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Bob Lokhorst
Techniek Gravure
Afmetingen 25.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Piet van Wijngaerdt - Boer met korenschoof kopen? Bied vanaf 20!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Boer met korenschoof
Techniek Potlood
Afmetingen 27 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Geert Grauss - Travellers of Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!
Geert Grauss (1882-1929) Nederlands Travellers of Amsterdam
Afmetingen 81 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk, zonder titel. Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk, zonder titel. Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk Zonder titel Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk Zonder titel Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hein Stork - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands geen titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Hendrik Weegewijs - 'Geldersche IJssel". kopen? Bied vanaf 65!
Hendrik Weegewijs (1875-1964) Nederlands 'Geldersche IJssel".
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jan Bernard Meinen - Ets Poetische Abstractie kopen? Bied vanaf 30!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Ets Poetische Abstractie
Techniek Ets
Afmetingen 47.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Brouwersgracht kopen? Bied vanaf 159!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Brouwersgracht
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 159
Direct kopen
Geni Peter - GOUCHE 1959 kopen? Bied vanaf 250!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands GOUCHE 1959
Techniek Gouache
Afmetingen 88.5 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Theo van Hoytema - Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907 kopen? Bied vanaf 40!
Theo van Hoytema (1863-1917) Nederlands Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan Bernard Meinen - Ets - Ruimte compositie II kopen? Bied vanaf 30!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Ets - Ruimte compositie II
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Hans Bayens - monografie hardcover 1995 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands monografie hardcover 1995
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - Westertoren kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - Westertoren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Wiegers - Twee naakten - De Ploeg kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Twee naakten - De Ploeg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Willem Gerard Hofker - PREMIE-ETS 1944 kopen? Bied vanaf 650!
Willem Gerard Hofker (1902-1981) Nederlands PREMIE-ETS 1944
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 650
Direct kopen
Ed Dukkers - oliepastel - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands oliepastel - Portret
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jaap Ploos van Amstel - pastel / gemengd - Dordogne kopen? Bied vanaf 195!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands pastel / gemengd - Dordogne
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Johann Georg van Caspel - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Johann Georg van Caspel (1870-1928) Nederlands Stilleven
Afmetingen 54 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen