5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel kopen? Bied vanaf 690!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Chrysanten met rood fluweel
Afmetingen99 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Piet van Wijngaerdt - Paard kopen? Bied vanaf 135!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Paard
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
TechniekLitho
Afmetingen15.9 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Zuiderkerk met poortje kopen? Bied vanaf 122!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Zuiderkerk met poortje
TechniekEts
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 122
Ton Albers - Litho "Schapenkop" kopen? Bied vanaf 10!
Ton Albers (1923) Nederlands Litho "Schapenkop"
TechniekLitho
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Jan Sluijters (jr.) - Model kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Model
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.100
Paul Citroen - Vrouw Nora kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Vrouw Nora
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Paul Citroen - Anneloor kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Anneloor
TechniekLitho
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Dirk Harting - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Duinlandschap
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Sneek kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Sneek
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Sierk Schroder - Ballet – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Ballet – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Hendrik Johannes Slijper - Giervalk, Noorwegen 1987 - oplage 350, handgesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 125!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Giervalk, Noorwegen 1987 - oplage 350, handgesigneerd - groot
TechniekOffset
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499
Herman van Tongeren - Kompositie kopen? Bied vanaf 300!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands Kompositie
Afmetingen70 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Oskar Paul Matthes - Visser in bootje kopen? Bied vanaf 20!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Visser in bootje
TechniekEts
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 175!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lemelerberg - Olieverf op doek
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 175
Willem Knip - "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 325!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek
Afmetingen52 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Marius Bauer - Een bestraffing (A punishment) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Een bestraffing (A punishment)
TechniekEts
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Niel Steenbergen - Griekse god Pan voor het Dr Moller College Steenbergen kopen? Bied vanaf 65!
Niel Steenbergen (1911-1997) Nederlands Griekse god Pan voor het Dr Moller College Steenbergen
TechniekBrons
Afmetingen15 x 3 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Jan Bernard Meinen - Dorpsgezicht in de zomer kopen? Bied vanaf 55!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Dorpsgezicht in de zomer
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Abstract landschap - Droge naald ets
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Eric de Nie - Hoogovens (?) kopen? Bied vanaf 450!
Eric de Nie (1944) Nederlands Hoogovens (?)
Afmetingen67 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Felicien Bobeldijk - Studie van eenden kopen? Bied vanaf 30!
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Nederlands Studie van eenden
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Janneke Viegers - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Janneke Viegers (1952) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 47!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Joan Francois Obbes - ets - Naaldbos - ingelijst - 23587 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Francois Obbes (1869-1963) Nederlands ets - Naaldbos - ingelijst - 23587
TechniekEts
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Johan Hemkes - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Westertoren Amsterdam
TechniekDroge Naald
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Martinus Josephus Nefkens - Herder met schaapskudde kopen? Bied vanaf 120!
Martinus Josephus Nefkens (1866-1941) Nederlands Herder met schaapskudde
Afmetingen60 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 120
Jan Poortenaar - Waterpoort, Sneek kopen? Bied vanaf 10!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Waterpoort, Sneek
TechniekDroge Naald
Afmetingen35 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Louis Bron - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 200!
Louis Bron (1884-1959) Nederlands Portret van een vrouw
Afmetingen63 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Willem Steelink (jr.) - 2 Litho's kopen? Bied vanaf 50!
Willem Steelink (jr.) (1856-1928) Nederlands 2 Litho's
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 50
Oskar Paul Matthes - Bij Beek kopen? Bied vanaf 35!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Bij Beek
TechniekEts
Afmetingen32 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35