5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek. kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek.
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Co Westerik - Paar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Paar, zeefdruk
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Mensinga - Portret Lithografie kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Portret Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Herman Gordijn - Processie, ets kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Processie, ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 625!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten'
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 265!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 265
Direct kopen
Carel Willink - Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!)
Afmetingen 63 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Carel Willink - Chateau en Espagne, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Chateau en Espagne, zeefdruk (groot)
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Carel Willink - Zeefdruk: Athens church - 1987 kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Zeefdruk: Athens church - 1987
Afmetingen 39.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 299
Direct kopen
Carel Willink - Zeefdruk: Gezicht op châtau Dampierre kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Zeefdruk: Gezicht op châtau Dampierre
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Herman Gordijn - handgesigneerde litho | 'Rolschaatser' | 1995 kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands handgesigneerde litho | 'Rolschaatser' | 1995
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Co Westerik - meisje met beer bij raam - 1987 kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands meisje met beer bij raam - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 275!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Co Westerik - Kleine jongen met twee dames buiten kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met twee dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Herman Berserik - Grafiek kopen? Bied vanaf 20!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Grafiek
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen