5. Groep Amsterdam

Groep Amsterdam

Opgericht in 1959

Er worden 25 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler kopen? Bied vanaf 1!
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Wessel Couzijn - proefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen52 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 80!
Shinkichi Tajiri - Litho, Compositie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - Offset, Zonder titel kopen? Bied vanaf 180!
Shinkichi Tajiri - Offset, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen35.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wessel Couzijn - proefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen52 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!
Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn

Beeld / Object

Geplaatst doorA-art

TechniekBrons
Afmetingen22 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht1130 g

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - Sint Joris en de draak, zeefdruk (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Shinkichi Tajiri - Sint Joris en de draak, zeefdruk (prachtig ingelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorn001

Jaartal1950
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wessel Couzijn - proefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen58 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 85!
Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1972
TechniekPenning
Afmetingen8.5 cm x 8.5 cm (h x b)
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Wessel Couzijn - "Tobias" - zwaar en groot brons op natuurstenen sokkel kopen? Bied vanaf 2100!
Wessel Couzijn - "Tobias" - zwaar en groot brons op natuurstenen sokkel

Beeld / Object

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1951
TechniekBrons
Afmetingen30 cm x 33 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht13000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 90!
Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1993
TechniekComputerprint
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 110!
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962

Kunstboeken

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 15.5 cm (h x b)
Wessel Couzijn - proefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen79 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst