5. Groep Amsterdam

Groep Amsterdam

Opgericht in 1959

Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Twee vrouwen en een geit - Litho
TechniekLitho
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 90!
Wessel Couzijn (1912-1984) Nederlands proefdruk
TechniekDroge Naald
Afmetingen52 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Shinkichi Tajiri - Zonder titel kopen? Bied vanaf 249!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zonder titel
TechniekComputerprint
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Kees Andrea - Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Shinkichi Tajiri - KOAN II kopen? Bied vanaf 118!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands KOAN II
TechniekComputerprint
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 118
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 149!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Shinkichi Tajiri - Knoop ( gesigneerd ) kopen? Bied vanaf 100!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Knoop ( gesigneerd )
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Shinkichi Tajiri - Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50