5. Monumentale Kunsten

Monumentale Kunsten

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1968

Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten

De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten kwam voort uit de Gebonden Kunsten Federatie, waarbinnen discussie was over de toelating van kunstnijveraars en industriële vormgevers. De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten streefde naar “een algemeen aanvaarde vanzelfsprekende plaats voor de monumentale kunst in Nederland, en op het handhaven van een hoog niveau in deze kunst”. Eind jaren vijftig nam de interesse van architecten voor monumentale kunst af, en uiteindelijk werd de vereniging ontbonden.

Daan Wildschut - litho: Raad van Alfabet kopen? Bied vanaf 49!
Daan Wildschut (1913-1995) Nederlands litho: Raad van Alfabet
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zeg maar dag met het handje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 30!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen17 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Herman Berserik - ets-1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets-1981
TechniekEts
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Dijker - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Dijker (1913-1993) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
TechniekEts
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: meisje met pop - 1977
TechniekEts
Afmetingen25 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Herman Berserik - Litho kopen? Bied vanaf 69!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Kees Andrea - Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Jan van Keulen: Schildersprenten 1947 (gratis verzending binnen Nederland!)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dick Elffers - zonder titel maar met lijst. kopen? Bied vanaf 95!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands zonder titel maar met lijst.
Afmetingen57 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Dick Elffers - Acryl op papier kopen? Bied vanaf 75!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands Acryl op papier
TechniekAcryl
Afmetingen61 x 86 cm (h x b)
€ 75
Herman Berserik - ets - 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets - 1971
TechniekEts
Afmetingen63.5 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 65!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
TechniekEts
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Afmetingen62 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Herman Berserik - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets - 1971
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 65!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands lot van vier werken
TechniekDroge Naald
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65