5. Monumentale Kunsten

Monumentale Kunsten

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1968

Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten

De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten kwam voort uit de Gebonden Kunsten Federatie, waarbinnen discussie was over de toelating van kunstnijveraars en industriële vormgevers. De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten streefde naar “een algemeen aanvaarde vanzelfsprekende plaats voor de monumentale kunst in Nederland, en op het handhaven van een hoog niveau in deze kunst”. Eind jaren vijftig nam de interesse van architecten voor monumentale kunst af, en uiteindelijk werd de vereniging ontbonden.

Er worden 23 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Herman Berserik - Ets: dame - 1952 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets: dame - 1952

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1952
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - 'Nouvelles Images' {Affiche} kopen? Bied vanaf 40!
Dick Elffers - 'Nouvelles Images' {Affiche}

Affiches

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1970
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Dick Elffers - Olieverf op papier kopen? Bied vanaf 75!
Dick Elffers - Olieverf op papier

Afmetingen61 cm x 86 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Dick Elffers - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!
Lex Metz - Parijs.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

Jaartal1956
TechniekOffset
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Herman Berserik - Litho, Olielamp in landschap kopen? Bied vanaf 70!
Herman Berserik - Litho, Olielamp in landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - Vissersdorp aan de kust - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Dick Elffers - Vissersdorp aan de kust - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets - 1980 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Litho - 1972 kopen? Bied vanaf 69!
Herman Berserik - Litho - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Met de hand ingekleurde proefdruk: Majoor Kowaljow - 1979 kopen? Bied vanaf 175!
Herman Berserik - Met de hand ingekleurde proefdruk: Majoor Kowaljow - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - 'Art fair Seattle 1962' kopen? Bied vanaf 50!
Dick Elffers - 'Art fair Seattle 1962'

Affiches

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 53 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst