5. Monumentale Kunsten

Monumentale Kunsten

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1968

Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten

De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten kwam voort uit de Gebonden Kunsten Federatie, waarbinnen discussie was over de toelating van kunstnijveraars en industriële vormgevers. De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten streefde naar “een algemeen aanvaarde vanzelfsprekende plaats voor de monumentale kunst in Nederland, en op het handhaven van een hoog niveau in deze kunst”. Eind jaren vijftig nam de interesse van architecten voor monumentale kunst af, en uiteindelijk werd de vereniging ontbonden.

Herman Berserik - Wielrenners kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Wielrenners
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Herman Berserik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Herman Berserik - Zelfportret voor de ezel kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zelfportret voor de ezel
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Kees Andrea - Litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Marianne van der Heijden - Vlam - linodruk kopen? Bied vanaf 120!
Marianne van der Heijden (1922-1998) Nederlands Vlam - linodruk
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 67 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Kees Andrea - De Baadsters kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 45 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Herman Berserik - Stadsgezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 195!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stadsgezicht, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Kees Andrea - Mexico - Vrouw met hoed en haan kopen? Bied vanaf 400!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Mexico - Vrouw met hoed en haan
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Jan Bons - Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Bons (1918-2012) Nederlands Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Herman Berserik - Grafiek kopen? Bied vanaf 20!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Grafiek
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen