Lid sinds 2024 / Diemen, Nederland
12 aangeboden items / 29 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 44 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 82 x 102 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 28 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 68 x 82 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 28 cm (h x b) |
| Drager | Papier |