3. items
  5. Land

HongarijeHongarije

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Hongaars.

Er worden 10 kunstwerken aangeboden
Victor Vasarely - 2 offset lithos - IXION-II en CITRA - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely - 2 offset lithos - IXION-II en CITRA - 1973Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1973
TechniekOffset
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Vasarely - 2 offset lithos - JAPET en YMPHY - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely - 2 offset lithos - JAPET en YMPHY - 1973Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1973
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Vertès - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Marcel Vertès - Litho zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1925
TechniekLitho
Afmetingen21.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Zoltan Forrai - Aquarel: Straatgezicht kopen? Bied vanaf 125!
Zoltan Forrai - Aquarel: StraatgezichtTekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Victor Vasarely - Noir et Blanc kopen? Bied vanaf 465!
Victor Vasarely - Noir et BlancGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorawubben

Jaartal1976
Afmetingen61.20 cm x 76.20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Zoltan Forrai - Volendammers aan de haven kopen? Bied vanaf 50!
Zoltan Forrai - Volendammers aan de havenTekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorMargie

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lászlo Kutas - Jonge contrabasspeler kopen? Bied vanaf 150!
Lászlo Kutas - Jonge contrabasspelerBeeld / Object

Geplaatst doorElbers

Jaartal1992
TechniekBrons
Afmetingen25 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht750 g
GesigneerdHandgesigneerd
Zoltan Forrai - Zoltan Forrai, tekening (krijt, waterverf) : straatgezicht, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
Zoltan Forrai - Zoltan Forrai, tekening (krijt, waterverf) : straatgezicht, handgesigneerdTekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23.3 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Antal Berkes - Olieverfschilderij - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!
Antal Berkes - Olieverfschilderij - WintergezichtSchilderij

Geplaatst doordot64

Afmetingen21 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst