Victor Vasarely (1906-1997)
Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974
Bied mee
Techniek | Offset |
Afmetingen | 60.5 x 60.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Hongaars.
Techniek | Offset |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 8 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 16 x 8 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 664 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Klei |
Afmetingen | 24.5 x 13 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2286 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 74 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 28 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 77 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 60 x 18 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 23 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25 x 18.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 38 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |