3. items
  5. Land

Hongarije Hongarije

Kunst uit Hongarije – ontdek werken van Hongaarse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Hongarije. Hier vindt u werken van Hongaarse kunstenaars die afkomstig zijn uit Hongarije of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Hongarije staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Hongarije.

Bekijk het aanbod van Hongaarse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Victor Vasarely - Vasarely kopen? Bied vanaf 20!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Vasarely
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Zoltan Forrai - Aquarel: Straatgezicht kopen? Bied vanaf 125!
Zoltan Forrai (1901-1996) Hongaars Nederlands Aquarel: Straatgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Arnold Gross - Ablarbaum II kopen? Bied vanaf 400!
Arnold Gross (1929-2015) Hongaars Ablarbaum II
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
László Willinger - Marilyn Monroe - Pin-up, 1948 kopen? Bied vanaf 990!
László Willinger (1909-1989) Amerikaans Hongaars Marilyn Monroe - Pin-up, 1948
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 35.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 990
Direct kopen
Itzchak Tarkay - VROUW MET FRUITMAND kopen? Bied vanaf 300!
Itzchak Tarkay (1935-2012) Israëlisch Hongaars VROUW MET FRUITMAND
Techniek Aquarel
Afmetingen 89 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Etelka Karady - Nagyanya és unokája kopen? Bied vanaf 45!
Etelka Karady (1877-1963) Hongaars Nagyanya és unokája
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Béla Harmann - Olieverf op doek, Guitige Schapen– ingelijst – ca 1875-1899 - Uniek kopen? Bied vanaf 80!
Béla Harmann Hongaars Olieverf op doek, Guitige Schapen– ingelijst – ca 1875-1899 - Uniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Victor Vasarely - Gotha, zeefdruk kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Gotha, zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Simon Hollósy - Mensen op het veld kopen? Bied vanaf 50!
Simon Hollósy (1857-1918) Hongaars Mensen op het veld
Techniek Collage
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Victor Vasarely - Originalplatte - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Schweiz kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Origineel bord - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Zwitserland
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Eva Besnyo - Katholieke zangknaap, vintage gelatinezilverdruk kopen? Bied vanaf 250!
Eva Besnyo (1910-2003) Nederlands Hongaars Katholieke zangknaap, vintage gelatinezilverdruk
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Atila Biro - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Atila Biro (1931-1987) Frans Hongaars Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Itzchak Tarkay - Quiet afternoon, zeefdruk (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Itzchak Tarkay (1935-2012) Israëlisch Hongaars Quiet afternoon, zeefdruk (prachtig ingelijst)
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Pal Horvath - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Pal Horvath (1936) Hongaars Zonder titel
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen