5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Rudy O. Pozzatti - Night in Etruria kopen? Bied vanaf 50!
Rudy O. Pozzatti (1925) Amerikaans Night in Etruria
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jean Lurcat - LES TAPISSERIES " DU CHANT DU MONDE " kopen? Bied vanaf 100!
Jean Lurcat (1892-1966) Frans HET TAPIJSTER “LIED VAN DE WERELD”.
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 990
Direct kopen
Anton Heyboer - Perenboom kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Perenboom
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Ronald Tolman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ronald Tolman - vrouw en papegaai kopen? Bied vanaf 69!
Ronald Tolman (1948) Nederlands vrouw en papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 30.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73.5 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Piet Warffemius - in zeer kleine oplage (10) gemaakte handgekleurde Ets & Aquatint - potloodges. kopen? Bied vanaf 23!
Piet Warffemius (1956) Nederlands in zeer kleine oplage (10) gemaakte handgekleurde Ets & Aquatint - potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian kopen? Bied vanaf 110!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Metten Koornstra - Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Ab Steenvoorden - Geboorte kopen? Bied vanaf 20!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Geboorte
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Karel Appel - Circus Poster - LAAC kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Circus Poster - LAAC
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Dora Dolz - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Dora Dolz (1941-2008) Spaans Nederlands geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Leentje Linders - "Catch that Ball". kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands "Catch that Ball".
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Sees Vlag - 's Gravenhage Kerkplein. kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's Gravenhage Kerkplein.
Techniek Droge Naald
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Jan Wiegers - Twee naakten - De Ploeg kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Twee naakten - De Ploeg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gerard Verdijk - Geometrisch. Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Geometrisch. Figuren.
Afmetingen 61 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
€ 1.800
Direct kopen
Jan Cremer - Provence kopen? Bied vanaf 389!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Provence
Afmetingen 73 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 389
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Sees Vlag - Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot! kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot!
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Techniek C-Print
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Sees Vlag - Zienagoog 2 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zienagoog 2
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: 'Portret en profil' (1989) - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 85!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: 'Portret en profil' (1989) - Ingelijst.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Harrie Gerritz - zonder titel kopen? Bied vanaf 499!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands zonder titel
Techniek Glas
Afmetingen 42 x 32 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Harrie Gerritz - Huis op akker kopen? Bied vanaf 225!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Huis op akker
Techniek Keramiek
Afmetingen 27 x 27 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Bert Vredegoor - Gods geluk kopen? Bied vanaf 300!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands Gods geluk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 146 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 88 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen