5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerd boek - 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ans Wortel - Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Hans Vredegoor - La source I kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands La source I
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Henk van Vessem - Jana Beranová - Bronstige bron, diep als de dood, dendert omhoog kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Jana Beranová - Bronstige bron, diep als de dood, dendert omhoog
Afmetingen 80 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Water en Vuur
Afmetingen 78 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Piet Warffemius - Dreamings kopen? Bied vanaf 60!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Dreamings
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!
Leentje Linders (1942) Nederlands He is flying high part one ( American football)
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Peter Bes - De rede van Marmara kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands De rede van Marmara
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho: Stilleven Ananas - 1956 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Stilleven Ananas - 1956
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Albert Bitran (1929-2018) Frans Zonder titel
Afmetingen 91 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Leentje Linders - Ets: de krachtpatser - 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: de krachtpatser - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Henk Huig - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!
Henk Huig (1934) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Arthur Stam - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Arthur Stam (1953) Nederlands Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Leentje Linders - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 59!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Hans Wap - Zeefdruk: Spinning tops - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Spinning tops - 1998
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Rob Clous - gesigneerde ets - Het slepertje kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands gesigneerde ets - Het slepertje
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Herman Berserik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Afmetingen 92.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 37 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 140 x 140 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 180
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Lithografie 'Tournesol' kopen? Bied vanaf 240!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 240
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400
Direct kopen
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Hans Vredegoor - Lot van 2 gesigneerde kleurenetsen - kleine oplage - 1988 kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Lot van 2 gesigneerde kleurenetsen - kleine oplage - 1988
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Maurits Cornelis Escher - Gieter kopen? Bied vanaf 1075!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Gieter
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
€ 1.075
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur, kleinere oplage kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur, kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 39!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jef Diederen - 'Morgenland' kleinere oplage kopen? Bied vanaf 135!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 'Morgenland' kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen