5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Guillaume Le Roy - Zes composities kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Zes composities
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Henny Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Paula Sluiter - Uil op muizenjacht - grote ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 125!
Paula Sluiter (1903-1993) Nederlands Uil op muizenjacht - grote ets - oplage 50
Techniek Ets
Afmetingen 38.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ger Lataster - Paard kopen? Bied vanaf 975!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Paard
Techniek Brons
Afmetingen 37 x 16 x 43 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 975
Peter Bes - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Peter Bes (1945) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 107 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Fon Klement - Boardsnede op papier, Icarus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede op papier, Icarus - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 71 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jean Ruiter - Foto - Stokkenspel in paars II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto - Stokkenspel in paars II - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Paul Citroen - Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Henk van Vessem - Set van vier litho's, Huisjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Henk van Vessem (1939-2026) Nederlands Set van vier litho's, Huisjes - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jurjen Ravenhorst - Litho op papier, Maan en Berg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Litho op papier, Maan en Berg - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Anton Heyboer - Vrouw liggend kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vrouw liggend
Techniek Aquarel
Afmetingen 85 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Planten, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Willem Minderman - 'Spui' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 69!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 'Spui' (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Mark Brusse - Rising tree I kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Rising tree I
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Minderman - Wilde planten met landschap, ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Wilde planten met landschap, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Hannes Postma - Grote - 1985- gemengde techniek op papier "Hypno's mok" gesigneerd kopen? Bied vanaf 52!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 52
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands potlood tekening: "Gezicht op Den Haag" - 2013
Techniek Potlood
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
David Granaat - Ets: paarden (Mustangs) kopen? Bied vanaf 49!
David Granaat (1914-2005) Nederlands Ets: paarden (Mustangs)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Jan Montyn - Indochine 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Indochine 1974
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Corneille - Litho: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: liefdes paar- 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: liefdes paar- 1996
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: tete pensive, soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: tete pensive, soleil rouge - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Henny Visch - Abstracte compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands Abstracte compositie - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Anton Heyboer - Ingelijste tekening: 2 figuren- 1985 kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste tekening: 2 figuren- 1985
Techniek Potlood
Afmetingen 57 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Anton Heyboer - Kip in met klaver blad en onschuld kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip in met klaver blad en onschuld
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Afmetingen 99 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Bram van Velde - Ingelijste kleurenlitho: Compositie kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
John Lie a Fo - Universeel tafereel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 38!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Universeel tafereel - Zeefdruk
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen