5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Corneille - Litho, Titel, Salon de Mai (1977) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Titel, Salon de Mai (1977)
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Lucebert - Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Triangulaire' | 1981 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Triangulaire' | 1981 (INGELIJST)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Lucebert - Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Trapézoïdale' | 1981 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Trapézoïdale' | 1981 (INGELIJST)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 175
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 600!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1992 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Karel Appel - De Tovenaar kopen? Bied vanaf 450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De Tovenaar
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Lucebert - Ets met aquarel | 'Das Dorli, naar Ernst Ludwig Kirchner' | 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets met aquarel | 'Das Dorli, naar Ernst Ludwig Kirchner' | 1993
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Corneille - Totem - Grote zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - Grote zeefdruk - 1996
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 765
Corneille - La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 735!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 105 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 735
Pierre Alechinsky - Cherbourg - Lithografie - Gesigneerd - 1995 kopen? Bied vanaf 950!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Cherbourg - Lithografie - Gesigneerd - 1995
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Corneille - Femme allongée - Zeefdruk - 120x120 cm - Gesigneerd - Ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme allongée - Zeefdruk - 120x120 cm - Gesigneerd - Ingelijst - 1995
Afmetingen 126.5 x 126.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Corneille - Oiseaux en fete I - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 580!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseaux en fete I - Venus - Gesigneerd - 2001
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 580
Corneille - Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 580!
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 580
Karel Appel - Zeefdruk, Happy Cat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zeefdruk, Happy Cat - Ingelijst
Afmetingen 77 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands See me running again
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 725
1 bieding
Corneille - Songs d'été - laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Songs d'été - laatste exemplaar !
Afmetingen 64 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Egyptienne
Afmetingen 89 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Litho, Sous Le Ciel Étoilé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Sous Le Ciel Étoilé - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Litho, Blauwe Deur Gele Kat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Blauwe Deur Gele Kat - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300