5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Willem Minderman - "Ierland". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Ierland".
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Willem Minderman - "Canne". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Canne".
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Willem Minderman - "Dordogne". kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Dordogne".
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Willem Minderman - Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje) kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Anton Heyboer - Kip in aansprekende kleuren kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip in aansprekende kleuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 150
Ans Wortel - met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil.. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil..
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Alphons Freijmuth - Zeefdruk, Jannie kopen? Bied vanaf 35!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Zeefdruk, Jannie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
John Lie a Fo - La danse de l'ocean kopen? Bied vanaf 30!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams La danse de l'ocean
Afmetingen 70 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Joost Minnigh - Litho, titel, Villa Borghese kopen? Bied vanaf 40!
Joost Minnigh (1942-2011) Nederlands Litho, titel, Villa Borghese
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Piet Warffemius - one star shining kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands one star shining
Afmetingen 90 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Piet Warffemius - Darja's bird kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Darja's bird
Afmetingen 73 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Piet Warffemius - e bistabow diawa kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands e bistabow diawa
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 67
1 bieding
Corneille - Hommage à Eric Satie kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage à Eric Satie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Corneille - Couple a la Colombe kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille! kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille!
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Prachtig Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtig Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Jeanne Bieruma Oosting - Stadspark met kinderen kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Stadspark met kinderen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Herman Berserik - Wielrenners kopen? Bied vanaf 190!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Wielrenners
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Henk van Vessem - Bronstige bron, diep als de dood, dendert omhoog kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939-2026) Nederlands Bronstige bron, diep als de dood, dendert omhoog
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
John Lie a Fo - Lune Blanc kopen? Bied vanaf 35!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Lune Blanc
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 42!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi hoofd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Kees van Bohemen - Vrouw tussen de gordijnen. kopen? Bied vanaf 179!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw tussen de gordijnen.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Corneille - Danse des insectes dans l'herbe kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Danse des insectes dans l'herbe
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Piet Warffemius - Slangekracht II kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Slangekracht II
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Corneille - Freedom kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Freedom
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Jan van Diemen - acryl op doek - schaatser - gesigneerd r.b. kopen? Bied vanaf 395!
Jan van Diemen (1954) Nederlands acryl op doek - schaatser - gesigneerd r.b.
Techniek Acryl
Afmetingen 85 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Gijs Winkelman - 1973 - in zeer kleine oplage (1/15) gemaakte zeefdruk "verstoorde rust" kopen? Bied vanaf 50!
Gijs Winkelman (1938) Nederlands 1973 - in zeer kleine oplage (1/15) gemaakte zeefdruk "verstoorde rust"
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jules Bekker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Jules Bekker (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Adriaan Nette - Foto op doek, Maasnymph. kopen? Bied vanaf 20!
Adriaan Nette (1950) Nederlands Foto op doek, Maasnymph.
Techniek Digitale Print
Afmetingen 44 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jan Cremer - litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Jan Cremer - litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998 kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Corneille - Les trois étoiles- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les trois étoiles- Ingelijst (Groot)
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350