undefined
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

filters

ARTA

ARTA is een internationale vereniging van vrienden van de grafische kunst. Het doel van de vereniging was om op zo goedkoop mogelijke wijze grafiek aan haar leden aan te bieden. De vereniging werd in 1937 opgericht in Zwitserland. Onder leiding van Norbert Buchsbaum startte ARTA in 1947 in Nederland. Aanvankelijk had ARTA-Holland geen eigen catalogus, maar door het groeiende aantal leden en de toenemende behoefde aan een eigen, Nederlandstalige, catalogus werd dit in 1967 toch gerealiseerd. De beschikbare prenten waren na het verschijnen van de catalogus op verschillende kijkadressen, en in galerie arta, te bezichtigen.

Karel Appel - In Action They Revealed The Mainspring of Their Beauty, litho kopen? Bied vanaf 225!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands In Action They Revealed The Mainspring of Their Beauty, litho
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Le marin, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le marin, zeefdruk (mooi ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Corneille - La chanson du mal-aimé, litho kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La chanson du mal-aimé, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Corneille - Soleil noir du Grand Tunal, litho kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Soleil noir du Grand Tunal, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Corneille - Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Le baobab, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le baobab, zeefdruk (mooi ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Corneille - Sous le charme de l’oiseau, litho kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sous le charme de l’oiseau, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 325
Bied mee Bied mee
Corneille - La chanson du mal-aimé, litho kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La chanson du mal-aimé, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Litho: 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 795
Bied mee Bied mee
Corneille - Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst) kopen? Bied vanaf 999!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 999
Bied mee Bied mee
Corneille - Soleil vert de Coatzacoalcos, litho kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Soleil vert de Coatzacoalcos, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Corneille - box met boek en documentaire en toegevoegd drie grafische bladen kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch box met boek en documentaire en toegevoegd drie grafische bladen
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 395
Bied mee Bied mee
Corneille - Litho: Visage de la lune, visage de la terre - 1975 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Visage de la lune, visage de la terre - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 399
Bied mee Bied mee
Corneille - Gepolychromeerde reliëf, in zilver: Vliegende vogel kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gepolychromeerde reliëf, in zilver: Vliegende vogel
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Bied mee Bied mee
Ronald Tolman - Constant, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Constant, ets (groot)
Techniek Ets
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 195
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Nova Spectra kopen? Bied vanaf 30!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Nova Spectra
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 30
Bied mee Bied mee
Karel Appel - 5 stuks Boeken kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 5 stuks Boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 49
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Openingsbod
€ 49
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 55.5 cm (h x b)
Openingsbod
€ 49
Bied mee Bied mee
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint. kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint.
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint. kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint.
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Corneille - Scene Champetre - 171/200 - 1998 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Scene Champetre - 171/200 - 1998 - Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Bied mee Bied mee
Corneille - La Femme - 37/150 - 1981 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Femme - 37/150 - 1981 - Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Bied mee Bied mee
Corneille - Vrouw met duif - E.A 3/10 - 2001 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met duif - E.A 3/10 - 2001 - Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 94.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Bied mee Bied mee
Lucebert - Het Doktersbezoek naar Jan Steen kopen? Bied vanaf 325!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Het Doktersbezoek naar Jan Steen
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 325
Bied mee Bied mee
Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Bied mee Bied mee
Corneille - Femme et oiseau des iles - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et oiseau des iles - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee