5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Gerard van Kerkhof - Joost en kasteel kopen? Bied vanaf 40!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands Joost en kasteel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 235!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 235
Direct kopen
Piet Warffemius - Geblokt kopen? Bied vanaf 80!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Geblokt
Afmetingen 105 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Henk Vierveijzer - - Oma - (groot) kopen? Bied vanaf 55!
Henk Vierveijzer (1950-2022) Nederlands - Oma - (groot)
Afmetingen 77 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Karel Appel - Karl Appel kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karl Appel
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Arthur Stam - Bloemen en kist kopen? Bied vanaf 50!
Arthur Stam (1953) Nederlands Bloemen en kist
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jean Ruiter - In the fields of Ankara, C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands In the fields of Ankara, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Direct kopen
Jean Ruiter - Mount Wake, C-print kopen? Bied vanaf 65!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Mount Wake, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jean Ruiter - Tulip II, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Tulip II, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Tulip I, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Tulip I, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corneille - De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Cornelie Tollens - De jonge bruid kopen? Bied vanaf 100!
Cornelie Tollens (1964) Nederlands De jonge bruid
Techniek C-Print
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Gerard van Kerkhof - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Harrie Gerritz - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Ronald Tolman - Springende paarden kopen? Bied vanaf 95!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Springende paarden
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Corneille - 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst)
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra. kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra.
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jurjen Fontein - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 55!
Jurjen Fontein (1949) Nederlands Strandstoelen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Leentje Linders - Fellowship III kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands Fellowship III
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ans Wortel - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Bram van Velde - Les Lithographies III + DLM216 + DLM240 kopen? Bied vanaf 95!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Les Lithographies III + DLM216 + DLM240
Techniek Softcover
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco kopen? Bied vanaf 170!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 170
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.250
Direct kopen
Wim Worm - Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 27!
Wim Worm (1939) Nederlands Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Anton Heyboer - The System and the Animal kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands The System and the Animal
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.480
Direct kopen
John Lie a Fo - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kabra Kapa' | 1988 kopen? Bied vanaf 60!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kabra Kapa' | 1988
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Montyn - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 44 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Zijde
€ 145
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 160 x 40 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 30 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Corneille - Antieke litho Mineralogisch landschap , 1960 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke litho Mineralogisch landschap , 1960
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Peter Bes - Istanbul kopen? Bied vanaf 140!
Peter Bes (1945) Nederlands Istanbul
Afmetingen 61 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Henk Kastelijn - Zomer kopen? Bied vanaf 35!
Henk Kastelijn (1954-2005) Nederlands Zomer
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 28 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Anton Heyboer - Christus aan het kruis kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Christus aan het kruis
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen