Gesigneerde ingelijste litho van Jurjen Ravenhorst (1947) gedrukt in een oplage van 70 stuks uit 2003. De litho is rechts onder gesigneerd, gedateerd 2003 en links onder genummerd 43/70 Beeldmaat 66 x 50 cm. (hxb) Afmetingen donker aluminium lijst 90.5 x 70.5 cm. De litho golft een beetje en de lijst heeft een paar lichte krasjes. Verder prima
Zeer Goed
De litho golft een beetje en de lijst heeft een paar lichte krasjes. Verder in prima staat.
koeriersdienst