5. Vereniging Originele Grafiek VOG

Vereniging Originele Grafiek VOG

Opgericht in 1993

Grafiekplatform VOG

Het Grafiekplatform VOG (Vereniging voor Originele Grafiek) is met haar diverse projecten een ontmoetingspunt voor, naast grafici zelf, onder meer musea, galeries en verzamelaars. Het grafiekplatform is ontstaan met het doel een vereniging op te richten die de belangen van elk van de betrokken partijen beter zou kunnen vertegenwoordigen. Sinds 2011 geeft de vereniging het grafiekmagazine RAAM uit. Leden en abonnees ontvangen bij elk nummer een originele RAAMprent. De nadruk ligt niet alleen op het ambachtelijke aspect van grafische kunst, maar de vereniging staat ook open voor andere vormen van grafiek, zoals digitale en computergrafiek.

Gea Karhof - 3 Gratiën kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands 3 Gratiën
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Aldrik Salverda - litho zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Aldrik Salverda (1952) Nederlands litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Wim van der Meij - Spaarne kopen? Bied vanaf 20!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Spaarne
Techniek Ets
Afmetingen 7.8 x 11.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Wim van der Meij - Hofje in Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Hofje in Haarlem
Techniek Ets
Afmetingen 6.7 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Hans Laban - De Brief kopen? Bied vanaf 75!
Hans Laban (1953) Nederlands De Brief
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Hans Laban - ets: abstract kopen? Bied vanaf 49!
Hans Laban (1953) Nederlands ets: abstract
Techniek Ets
Afmetingen 33.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, New York - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, New York - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Londen - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Londen - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Gea Karhof - a walk through the past kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands a walk through the past
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Gea Karhof - l’ aventure humaine kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands l’ aventure humaine
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Sevilla- 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Sevilla- 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Milaan - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Milaan - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Lukie de Bree - Mirall trencat kopen? Bied vanaf 50!
Lukie de Bree (1953) Nederlands Mirall trencat
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Lukie de Bree - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Lukie de Bree (1953) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gea Karhof - Bloeiend verleden-op een bloeiende toekomst kopen? Bied vanaf 25!
Gea Karhof (1945) Nederlands Bloeiend verleden-op een bloeiende toekomst
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Annemarie Petri - Ets "Het Park 1" kopen? Bied vanaf 10!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Ets "Het Park 1"
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Peter Oosterbos - Verkaveld polderverdriet kopen? Bied vanaf 15!
Peter Oosterbos (1947) Nederlands Verkaveld polderverdriet
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Rome - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Rome - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jacomijn den Engelsen - Zapp kopen? Bied vanaf 25!
Jacomijn den Engelsen (1958) Nederlands Zapp
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 25
Jacomijn den Engelsen - Toys kopen? Bied vanaf 25!
Jacomijn den Engelsen (1958) Nederlands Toys
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 25
Ardi Brouwer - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ardi Brouwer (1960) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Wim van der Meij - Oud Poelgeest - Oegstgeest kopen? Bied vanaf 30!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Oud Poelgeest - Oegstgeest
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Vera van Heusden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Vera van Heusden (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 105 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Michiel van Nieuwland - Nagasaura interieur kopen? Bied vanaf 245!
Michiel van Nieuwland (1961) Nederlands Nagasaura interieur
Afmetingen 127 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Els Maasson - Ets, Gallus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Els Maasson (1967) Nederlands Ets, Gallus - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68.5 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Ron Gennisse - Poort II kopen? Bied vanaf 100!
Ron Gennisse (1955) Nederlands Poort II
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Wim van der Meij - winter kopen? Bied vanaf 30!
Wim van der Meij (1949) Nederlands winter
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Marijke Verhoef - Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout. kopen? Bied vanaf 30!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout.
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Lukie de Bree - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!
Lukie de Bree (1953) Nederlands Geen titel
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Jeroen Hermkens - KAIRUAN kopen? Bied vanaf 89!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands KAIRUAN
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 86 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Annemarie Petri - Interieur met de hertogin 4/20van Urbine kopen? Bied vanaf 150!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Interieur met de hertogin 4/20van Urbine
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Joke Struik - Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joke Struik (1946) Nederlands Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Wim van der Meij - ets - Hoogovens – IJmuiden - 2de staat - 24076 - ingelijst kopen? Bied vanaf 115!
Wim van der Meij (1949) Nederlands ets - Hoogovens – IJmuiden - 2de staat - 24076 - ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Wim van der Meij - ets: gezicht op (oud) Zevenaar kopen? Bied vanaf 49!
Wim van der Meij (1949) Nederlands ets: gezicht op (oud) Zevenaar
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Joke Struik - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Joke Struik - lente in auvergne kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands lente in auvergne
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jeroen Hermkens - handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004 kopen? Bied vanaf 160!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 160
Thea van Rijn - Kleine oplage (15/35) handgekleurde Ets met materiaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Thea van Rijn (1958) Nederlands Kleine oplage (15/35) handgekleurde Ets met materiaal - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Ries Kleijnen - Sprong in 't duister kopen? Bied vanaf 50!
Ries Kleijnen (1945) Nederlands Sprong in 't duister
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hanny Ramaer - en Pierre Borgue : L'Oeuvre le o'euvre kopen? Bied vanaf 145!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands en Pierre Borgue : L'Oeuvre le o'euvre
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Jurjen Ravenhorst - Bild Palme kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands afbeelding Palm
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jurjen Ravenhorst - Samenkasten kopen? Bied vanaf 400!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Zaaddoos
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Jeroen Hermkens - litho Slot Zeist kopen? Bied vanaf 95!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands litho Slot Zeist
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95