Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren
Omschrijving
Wim van der Meij (1949)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1993
Techniek
Ets
Drager
Geschept Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
24.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
26/150
Verfijnde etsers, mooi uitgewerkt, diverse Amsterdamse herkenbare torens en kade. se
Nieuwstaat
Altijd in map bewaard
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25