Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren

Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!
Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim van der Meij (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 26/150
Verfijnde etsers, mooi uitgewerkt, diverse Amsterdamse herkenbare torens en kade.
se

Altijd in map bewaard
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Wim van der Meij (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  HenriettenRichard
Lid sinds 2018
1 verkochte items
Alle items (4)
34.5 cm
24.5 cm