5. Wim van der Meij

Wim van der Meij (1949)

2 aangeboden items / 63 verkochte items

FA. (25 x Favoriet)

Wim van der MEIJ (Leiden 1949)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Wim van der Meij - Ingelijste ets " De Woudse dom" kopen? Bied vanaf 45!

Wim van der Meij - Ingelijste ets " De Woudse dom"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd12-02-2021 om 19:10

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen29.2 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim van der Meij - ets Hoogovens IJmuiden - 61/150 - eigen druk - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!

Wim van der Meij - ets Hoogovens IJmuiden - 61/150 - eigen druk - ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd25-06-2021 om 19:47

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst