5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Leentje Linders - Serie 1 vier vorstinnen 100 jaar kopen? Bied vanaf 90!
Leentje Linders (1942) Nederlands Serie 1 vier vorstinnen 100 jaar
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Gust Romijn - Het Gezin kopen? Bied vanaf 150!
Gust Romijn (1922-2010) Nederlands Het Gezin
Techniek Potlood
Afmetingen 38.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Bram van Velde - Bram van Velde 1895-1981 kopen? Bied vanaf 35!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Bram van Velde 1895-1981
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Jörg Remé - Man and Nature kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Man and Nature
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Stilleven met Asperges - litho in lijst kopen? Bied vanaf 90!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Stilleven met Asperges - litho in lijst
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
John Lie a Fo - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Zonder titel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Hans Klaui - Zeefdruk - geometr. abstracte composities "93A & 93B" - zeer kleine oplage (26) kopen? Bied vanaf 33!
Hans Klaui (1945) Nederlands Zeefdruk - geometr. abstracte composities "93A & 93B" - zeer kleine oplage (26)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Direct kopen
Fon Klement - comérence kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands comérence
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Peter Gentenaar - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Peter Gentenaar (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Poen de Wijs - handgesigneerde litho | 'Kinderspel - Jongetje met vissenkom' | 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands handgesigneerde litho | 'Kinderspel - Jongetje met vissenkom' | 2006
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Poen de Wijs - handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met witte kat'| 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met witte kat'| 2006
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Poen de Wijs - handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met bellenblaas'| 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met bellenblaas'| 2006
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Guillaume Le Roy - compositie in zwart voor Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands compositie in zwart voor Prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Stanco Skiczuk - Just married, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 50!
Stanco Skiczuk (1943) Sloveens Nederlands Just married, zeefdruk (groot)
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!
Peter Bes (1945) Nederlands Set van 4 zeefdrukken
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 120
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Corneille - zeefdruk - Femme et oiseau - 1992. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk - Femme et oiseau - 1992.
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Ronnie Meerts - Antieke poppen, ets kopen? Bied vanaf 35!
Ronnie Meerts (1920-2005) Nederlands Antieke poppen, ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Willem Minderman - Ets: Lissabon - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Ets: Lissabon - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (20) kopen? Bied vanaf 59!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (20)
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Leentje Linders - Geen kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands Geen
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Anton Heyboer - Staand figuur met onschuld kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Staand figuur met onschuld
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Dessins d' Alechinsky kopen? Bied vanaf 32!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Dessins d' Alechinsky
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
€ 32
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Piet Warffemius - Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst) kopen? Bied vanaf 45!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst)
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Willem Minderman - Oude molen bij Den Haag kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Oude molen bij Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 33.8 x 43.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Kees Slegt - K - 18 - kopen? Bied vanaf 45!
Kees Slegt (1946) Nederlands K - 18 -
Techniek Ets
Afmetingen 98 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Ronald Tolman (1948) Nederlands Kleuren ets/aquatint - 1980
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zeehonden kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zeehonden
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dana Andreev - Ets: Journey - 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands Ets: Journey - 1988
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zonder titel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets - 1983 kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets - 1983
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets: snuivende stier - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: snuivende stier - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen