5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Jef Diederen - Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi Hoofd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Corneille - Oiseau né du paysage I kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau né du paysage I
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 82.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Corneille - Affiche , van Jaski Art Gallery kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Affiche , van Jaski Art Gallery
Techniek Offset
Afmetingen 55.5 x 50 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Carla Kleekamp - Havotwee kopen? Bied vanaf 25!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands Havotwee
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jean Ruiter - Virtual Reality 1 kopen? Bied vanaf 200!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Virtual Reality 1
Techniek C-Print
Afmetingen 125 x 155 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Ruurd Hallema - Geborgenheid kopen? Bied vanaf 129!
Ruurd Hallema (1954) Nederlands Geborgenheid
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 2787 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Wim Worm - Het maal kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Het maal
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Anton Heyboer - Ets in bruin/rood kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets in bruin/rood
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 175
Direct kopen
Jörg Remé - Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN kopen? Bied vanaf 42!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Frank Porcelijn - Dragonneau - 1 kopen? Bied vanaf 45!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Dragonneau - 1
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Piet Warffemius - zeefdruk: Up and down kopen? Bied vanaf 85!
Piet Warffemius (1956) Nederlands zeefdruk: Up and down
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Henk Vierveijzer - Voorhoofd wiebelen kopen? Bied vanaf 65!
Henk Vierveijzer (1950-2022) Nederlands Voorhoofd wiebelen
Afmetingen 46 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Vrouwenprofiel kopen? Bied vanaf 650!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Vrouwenprofiel
Techniek Overig
Afmetingen 29.8 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Jean Ruiter - C print: beggers - 1985 kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: beggers - 1985
Techniek C-Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Corneille - Litho: La conquete de l'oiseau - 1978 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La conquete de l'oiseau - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!)
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Jean Ruiter - foto - 1988 kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands foto - 1988
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 50.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Corneille - Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré
Techniek Gravure
Afmetingen 119 x 84 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Adriaan Nette - Abstracte zeefdruk op dik glans papier - oplage 300 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Adriaan Nette (1950) Nederlands Abstracte zeefdruk op dik glans papier - oplage 300 - potloodgesigneerd
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: Human Intervention kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: Human Intervention
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50.8 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ab Steenvoorden - Hommage a/d ouderdom kopen? Bied vanaf 39!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Hommage a/d ouderdom
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jef Diederen - gesigneerde houtsnede prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde houtsnede prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 63 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Jurjen Fontein - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen Fontein (1949) Nederlands Strandstoelen
Techniek Aquarel
Afmetingen 72 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 200
Direct kopen
Jan Snoeck - Theepot serie kopen? Bied vanaf 109!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Theepot serie
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Direct kopen
Ossip - O.M.A.R.M.I kopen? Bied vanaf 2299!
Ossip (1952) Nederlands O.M.A.R.M.I
Techniek Kunststof
Afmetingen 130 x 70 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.299
Direct kopen
Jan Montyn - Onbekend kopen? Bied vanaf 349!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Jan Snoeck - I love my tit’s kopen? Bied vanaf 2995!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands I love my tit’s
Techniek Kunststof
Afmetingen 80 x 40 x 55 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.995
Direct kopen
Henk van Vessem - zeefdruk - De Avond A.P. - ingelijst - 25608 kopen? Bied vanaf 90!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zeefdruk - De Avond A.P. - ingelijst - 25608
Afmetingen 98 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 54 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Guillaume Le Roy - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 71.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Anton Heyboer - Bijzonder werk, acryl met potlood kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Bijzonder werk, acryl met potlood
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Sees Vlag - Voorburg kopen? Bied vanaf 120!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Voorburg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Corneille - Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Corneille - Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Hans van Efferen - 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Efferen (1934) Nederlands 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Direct kopen
Bart Filet - twee (2) kleuren Litho's "aardevogel" en "de reis" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Bart Filet (1947) Nederlands twee (2) kleuren Litho's "aardevogel" en "de reis" - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen