Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996

Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!
  • Ger Lataster (1920-2012)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1998
Techniek Hardcover
Onderwerp Oeuvrecatalogus
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
Pagina's 366
Lataster – Schilderijen 1939–1996, een overzichtscatalogus van het werk van Lataster over een periode van bijna zestig jaar. Het boek bevat een uitgebreide selectie schilderijen en geeft een goed beeld van zijn abstract-expressionistische stijl, kleurgebruik en ontwikkeling door de jaren heen.
Het boek is rijk geïllustreerd, hardcover uitgevoerd en geschikt voor kunstliefhebbers, verzamelaars of als referentiewerk. Staat ook niet verkeerd op tafel of in de boekenkast.
In goede staat, lichte gebruikssporen passend bij leeftijd. Geen losse pagina’s of beschadigingen.

Af te halen of te verzenden in overleg.
Heeft jaren in de kist gezeten en nauwelijks geopend.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80