Lataster – Schilderijen 1939–1996, een overzichtscatalogus van het werk van Lataster over een periode van bijna zestig jaar. Het boek bevat een uitgebreide selectie schilderijen en geeft een goed beeld van zijn abstract-expressionistische stijl, kleurgebruik en ontwikkeling door de jaren heen.
Het boek is rijk geïllustreerd, hardcover uitgevoerd en geschikt voor kunstliefhebbers, verzamelaars of als referentiewerk. Staat ook niet verkeerd op tafel of in de boekenkast.
In goede staat, lichte gebruikssporen passend bij leeftijd. Geen losse pagina’s of beschadigingen.
Af te halen of te verzenden in overleg.