5. Amsterdamse Limburgers

Amsterdamse Limburgers

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970

Amsterdamse Limburgers

De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.

Er worden 57 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Harry op de Laak - Houtskool op papier, Liggend naakt kopen? Bied vanaf 35!
Harry op de Laak - Houtskool op papier, Liggend naaktGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry op de Laak - Ets, Landschap bij nacht kopen? Bied vanaf 35!
Harry op de Laak - Ets, Landschap bij nachtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Defesche - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Houtsnede - 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen - Houtsnede - 1991Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen92.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Houtsnede - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen - Houtsnede - 1991Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho (zeer groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho (zeer groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 exGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988 kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Ets, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster - Ets, Abstracte compositieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1955
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert SchierbeekGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Defesche - Gouache, Zonder titel - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Rode Berg kopen? Bied vanaf 1900!
Pieter Defesche - Rode BergSchilderij

Geplaatst doorJacobson

Jaartal1995
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Pierre van Soest - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!
Pierre van Soest - Compositie, lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre van Soest - FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x78cm / SIG / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Pierre van Soest - FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x78cm / SIG / PRENT190Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho 1994 Jef Diederen (1920-2009) kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen - Litho 1994 Jef Diederen (1920-2009)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcoMostert

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster - Bronzen beeld: HandvlagBeeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1995
TechniekBrons
Afmetingen14 cm x 15 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht1870 g
GesigneerdHandgesigneerd
Ger Lataster - Vrouw met brood kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - Vrouw met broodGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1976
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Hand met vlag kopen? Bied vanaf 500!
Ger Lataster - Hand met vlagBeeld / Object

Geplaatst doorWalter-Toos

Jaartal1995
TechniekBrons
Afmetingen14.5 cm x 14.5 cm x 8 cm (h x b x d)
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorJanineFrancis52

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - Ets - WomanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Het oordeel van Paris kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster - Het oordeel van ParisGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1955
TechniekDroge Naald
Afmetingen37 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Hermine in de tuin kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - Hermine in de tuinGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - dag van de bevrijding kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - dag van de bevrijdingGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho (groot)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho in kleur (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho in kleur (groot)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Abstracte litho kopen? Bied vanaf 69!
Ger Lataster - Abstracte lithoGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Don Quichotte kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - Don QuichotteGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Dionysos kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - DionysosGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - Mooi hoofd, lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - C5850-1, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - C5850-1, abstracte compositieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster - ZomerlandschapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekLitho
Afmetingen31.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 65!
Pieter Defesche - Litho in kleurGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - ets: Neruda - 1981Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini kopen? Bied vanaf 70!
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie ArnolfiniGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80 kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Litho, De vader toont zijn kind - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster - Litho, De vader toont zijn kind - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpeter-dijkstra

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst