5. Amsterdamse Limburgers

Amsterdamse Limburgers

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970

Amsterdamse Limburgers

De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.

Jef Diederen - Morgenland kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Morgenland
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jef Diederen - 'Morgenland' kleinere oplage kopen? Bied vanaf 135!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 'Morgenland' kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Pierre van Soest - Fragmenten uit een dagboek kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Fragmenten uit een dagboek
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Pieter Defesche - Een aparte ...., om het weer goed te maken (2-zijdig kunstwerk) kopen? Bied vanaf 500!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Een aparte ...., om het weer goed te maken (2-zijdig kunstwerk)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Schilderijen 1939-1996
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 75
Lei Molin - Collage zeefdruk proef kopen? Bied vanaf 300!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Collage zeefdruk proef
Afmetingen 82 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen 77 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerd boek - 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Jef Diederen - Omgehakte bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Omgehakte bomen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ger Lataster - het oordeel van Paris kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands het oordeel van Paris
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Ger Lataster - Hermine in de tuin kopen? Bied vanaf 120!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Hermine in de tuin
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gene Eggen - Naakte ziel op schrijnend zand gestrand kopen? Bied vanaf 40!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Naakte ziel op schrijnend zand gestrand
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerde lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 24.9 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Lei Molin - zonder titel kopen? Bied vanaf 425!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 132 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Pieter Defesche - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 80
Direct kopen
Pierre van Soest - insekten II (met lijst) kopen? Bied vanaf 925!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands insekten II (met lijst)
Afmetingen 66 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Jef Diederen - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 575!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 128 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Marianne van der Heijden - Vlam - linodruk kopen? Bied vanaf 120!
Marianne van der Heijden (1922-1998) Nederlands Vlam - linodruk
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 67 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Ger Lataster - Engel boven tafel (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Engel boven tafel (Groot)
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Pieter Defesche - zonder titel (litho, 1990) kopen? Bied vanaf 225!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands zonder titel (litho, 1990)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Lei Molin - handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst)
Techniek Collage
Afmetingen 111 x 188 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 700!
Techniek Gouache
Afmetingen 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jef Diederen - Grote litho in kleur kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jef Diederen - Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi Hoofd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jef Diederen - gesigneerde houtsnede prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde houtsnede prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 63 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Jan Stekelenburg - Spaanse stad kopen? Bied vanaf 350!
Jan Stekelenburg (1922-1977) Nederlands Spaanse stad
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen