Ger Lataster (1920-2012) Abstract expressionistich werk
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 75 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 475