5. Amsterdamse Limburgers

Amsterdamse Limburgers

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970

Amsterdamse Limburgers

De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.

Jef Diederen - Nummer 1 (No1) kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Nummer 1 (No1)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Ger Lataster - Nummer 10 kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 10
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Ger Lataster - Nummer 9 kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 9
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Ger Lataster - Nummer 11 kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 11
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Ger Lataster - Nummer 12 kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 12
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Ger Lataster - Nummer 8 kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 8
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Ger Lataster - Nummer 7 kopen? Bied vanaf 90!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 7
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jef Diederen - Blauw 14 IX '74 kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blauw 14 IX '74
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Glasschade
€ 25
Gene Eggen - zonder titel | 'Houtsnede' kopen? Bied vanaf 80!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands zonder titel | 'Houtsnede'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Lei Molin - Inkttekening - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 195!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Inkttekening - Ingelijst (Groot)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 133 x 106 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Ger Lataster - Ets, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Ets, Wasdag - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Jef Diederen - Modern People kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Modern People
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jef Diederen - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde Lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Jef Diederen - Kleine tuin I kopen? Bied vanaf 70!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Kleine tuin I
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 70
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Merel
Techniek Brons
Afmetingen 25 x 32 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 5057 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!
Techniek Gouache
Afmetingen 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 975
Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Vroege, originele tekening uit 1962
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 975
Ger Lataster - Gesigneerd hardcover boek: Lataster Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 60!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Gesigneerd hardcover boek: Lataster Schilderijen 1939-1996
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
€ 60
Ger Lataster - Gesigneerd hardcover boek: Lataster 1982-1988 kopen? Bied vanaf 40!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Gesigneerd hardcover boek: Lataster 1982-1988
Techniek Hardcover
Afmetingen 29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 40
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 69
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jef Diederen - Ingelijste gemengde techniek uit 1962! (Laatste kans) kopen? Bied vanaf 750!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Ingelijste gemengde techniek uit 1962! (Laatste kans)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 83 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Jef Diederen - 3 kleuren lino's + gesigneerd boek, samen in originele portfolio kopen? Bied vanaf 199!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 3 kleuren lino's + gesigneerd boek, samen in originele portfolio
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Marianne van der Heijden - La mamma kopen? Bied vanaf 70!
Marianne van der Heijden (1922-1998) Nederlands La mamma
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Marianne van der Heijden - Jeugdig overmoed kopen? Bied vanaf 75!
Marianne van der Heijden (1922-1998) Nederlands Jeugdig overmoed
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Pierre van Soest - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jef Diederen - #COMPOSITIE MET BLAUW # 1970, genummerd/gesigneerd, mint- kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands #COMPOSITIE MET BLAUW # 1970, genummerd/gesigneerd, mint-
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Pieter Defesche - Verkleedhokjes op het strand kopen? Bied vanaf 120!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Verkleedhokjes op het strand
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Pieter Defesche - Strandbar kopen? Bied vanaf 120!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Strandbar
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Ger Lataster - Figuur op fiets kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Figuur op fiets
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands linosnede - 1991
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Gene Eggen - Verzamelmap lot van 5 werken kopen? Bied vanaf 175!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Verzamelmap lot van 5 werken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Lei Molin - Belle Roche kopen? Bied vanaf 390!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Belle Roche
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 146 x 110.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Ger Lataster - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 165!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 106 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Techniek Droge Naald
Afmetingen 37 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Pierre van Soest - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Compositie, litho
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35